Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy az incelekk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az incelekkel, férfitöbblettel nem törődik senki, bezzeg minden csaj síró fejet tesz ki amiért lelőttek egy Svájcból elszökött farkast?

Figyelt kérdés

Ezt egyszerűen nem bírom megérteni. Magyar vadászok véletlenül lelőttek egy farkast, aki éppen kelet felé tartott, mert "társat keresett", ami "minden élőlénynek alapvető igénye". Bezzeg az inceleket meg a borzalmas magyarországi férfitöbbletet mindenki leszarja, főleg a nők. Azok még mérhetetlenül arrogánsak is.

Ez mégis mi a franc?


2023. ápr. 14. 11:29
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/130 anonim ***** válasza:
96%

Amúgy bolond, megvezethető fiatal lányként volt olyan jótékonysági akcióm, hogy összejöttem egy teljesen átlag alatti csávóval, aki elhitette velem, hogy senki nem fog úgy szeretni, megbecsülni, ahogy ő teszi, eredetileg barátságot akart, de menthetetlenül belém szeretett. Belengette az öngyilkosságot is, hiszen ő már annyi csalódáson van túl, hogy egyáltalán nem biztos, hogy kibír még egyet, nincs végtelen ingerküszöbe, van lelke.


Nos, abba, hogy a kapcsolat mivé lett, részletesen most bele sem megyek, csak ha valakit külön érdekelne esetleg. Röviden, tömören: Pár hónapig cukormázasan kedves, normális volt, aztán fokozatosan vált bántalmazóvá.


De nem erre a részére szeretném most fektetni a hangsúlyt, hanem a szexre.

Nem tetszett külsőre, így nem tudtam vonzalmat érezni iránta. Nem vágytam rá, nem volt semmilyen testi motivációm szexelni vele. Nem bizsergett a puncim, nem nedvesedtem, nem éreztem odalent semmi kellemeset. A szex fizikailag legjobb esetben semleges volt, de inkább ROSSZ. Kidörzsölődtem, hüvelyi és alhasi fájdalmaim voltak, és folyamatosan visszatérő húgyúti bajaim is. A libidóm elment, még a masztizásról is leszoktam.

Ez van, ha egy nő olyannal fekszik le, akit nem tart vonzónak. Csak ugye nálunk nem látványos, mert nincs farkunk, ami nem áll fel, akkor is lehetséges az aktus, ha épphogy nem hányjuk el magunkat a másiktól.

De ez nem mentség arra, hogy valaki ezzel nem törődik, és esélyt követel magának, meg rá akarja magát erőltetni nőkre.

Nem fogjátok fel, hogy nekünk ez gusztustalan?


Számomra olyan szintű trauma az, hogy egyrészt én magam olyan hülye voltam, hogy hagytam, másrészt pedig ezek az aktusok, harmadrészt oedig az, hogy a Mr. Úgyfoglakszeretniahogymássoha "úriember" végül szexuális bántalmazást is végrehajtott rajtam, hogy ha még egyszer le kéne feküdnöm valamilyen okból olyannal, aki nem tetszik, nem vagyok rá felizgulva, akkor megtámadnám fizikailag. Tökön/hasba rúgnám, karmolnék, harapnék, ütném a fejét, stb.

2023. ápr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/130 anonim ***** válasza:
33%

A társkeresés és utódnemzés Földünk egyetlen fajánál sem egy kiegyenlített, minden egyed igényeit kielégítő folyamat, és nem is az a célja, hogy ilyen legyen. Az a cél, hogy az adott környezetben minél életképesebb, minél rátermettebb egyedek génjei keveredjenek és azok a tulajdonságok kerüljenek előtérbe, amik az utódok túlélésére a lehető legnagyobb esélyt adják.


Ez egy annyira bonyolult folyamat, hogy ha kívülről beleavatkozunk, szinte tuti, hogy nem a várt eredményt kapjuk. Lásd feminizmus, individualizmus. Az ötlet jó volt, aztán eljutottunk odáig, hogy azok a problémák eltűntek, amik régen voltak, cserébe jött másik ugyanannyi.


Ugyanígy ha elkezded explicit korlátozgatni az embereket, vagy főleg csak egyes csoportokat, akkor úgyis kitalál valamit a "rendszer" a korlátozások feloldására.

2023. ápr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/130 anonim ***** válasza:
92%

"Akkor én is okádék disznó vagyok?"


Ja, az.

2023. ápr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/130 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, nagyon sajnálom. Rossz érzés volt nőként ezt olvasni.

Na kb. ilyennek képzelem el a legtöbb incelt, nem véletlenül.

2023. ápr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/130 anonim ***** válasza:
92%

Hol vannak a szingli nők, kérdezed. Én pl. otthon. A szingli barátnőim szintén otthon. Egyikünk sincs fenn társkeresőn. Miért? Mert te vagy ott.


Minden egyes kérdés, ami megszületik itt, akár incelektől, akár másoktól csak megerősít engem, hogy jól teszem, hogy egyedül maradok. Naponta olvasni olyat, hogy a férfiak hányadék módon beszélnek a nőkről, ha csak maguk közt vannak, hogy képtelenek a szerelem érzésére, maximum valami kis hasonlóra, nem tisztálkodnak rendesen, belehúgyoznak a csapba - és ezt véditek.


Nagyon sokáig lehetett azt mondani, hogy hát a férfiak már csak ilyenek. Nem éreznek, nem tudnak bevásárolni, nem tudnak egy dátumot (szülinapod) megjegyezni. Aztán kiderült, hogy vannak normálisak, nem lehet már bebújni a "férfi vagyok" mögé, hogy büszke lehess az inkompetenciádra.


Azt tudom neked tanácsolni, amit mindig kaptam férfiaktól. Nem akarsz mentálisan fejlődni? Nem akarsz jobban kinézni? Nem is kell. De ne csodálkozz, ha nem kellesz így senkinek.

2023. ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/130 anonim ***** válasza:
1%
Könnyű azt sajnálni, ami ellen nem tudok tenni. Egy incelen lehetne segíteni, de ugye az már egy kis munkát, és empátiát igényelne, ami már büdös sokaknak. Ezért inkább sajnálgatnak egy állatot, egy ember helyett. Üdv a 21. századi "felvilágosult" világban!
2023. ápr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/130 anonim ***** válasza:
79%

Néha valamelyikőtök kiír ilyen segítségkérésszerű kérdést, és kap válaszokat, normálisakat. És kivétel nélkül csak az inceltársa kommentjére reagál, hogy "ja, a nők szarok, haha".


A többség segítene nektek, de nem vagytok rá vevők.

2023. ápr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/130 A kérdező kommentje:

66-os

Tökéletesen igazad van. Könnyebb egy döglött kutyaszabású képére sajnálkozni a mai világban, mint több millió ember életét megnyomorító tényező ellen tenni akár egy minimálisat is. Mert az empátiát igényelne minimum, és egy kis áldozatot is. Siratni egy döglött állatot meg semmit nem igényel, na az ilyenekre van kereslet a 21. században.

Igenis lehetne tenni a férfitöbblet ellen. Pár ötletet már mondtam, de Németországban a zöldek "Die Grüne" már ki is eszeltek valami konkrétumot. Ingyen örömlány szolgáltatást az államtól a tartósan egyedülálló férfiaknak. Ez benne van a politikai programjukba is. Tehát nem mindenhol ilyen semmirekellő felszínesek az emberek mint mo.-n, legalábbis nem mindenki.

2023. ápr. 14. 15:04
 69/130 anonim ***** válasza:
90%
Egy állat halala sokkal szomorúbb mint egy buta incel nyomorúsága. Az incelek 90% dagadt de nem hallgat a jó tanácsra hogy változtasson. Úgy akarnak jó kinézetű nőket hogy ők meg undorítóak.
2023. ápr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/130 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy hagyjátok őt, mert menthetetlen. Előbb utóbb, ilyen hozzáállással és viselkedessel valaki úgyis megveri 😂
2023. ápr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!