Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondjàk hogy életképtele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondjàk hogy életképtelen férfi vagyok csak azért mert 35 évesen nincs lakásom meg autóm?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 20. 14:31
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
0%
39 Almaidban maximum. Te valami gyerekrablo vagy esetleg, hogy ennyire tamogatod a kisgyerekek egyedul maszkalasat?
2023. ápr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
63%
Persze az vagyok jah😅😅
2023. ápr. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
79%

Ugy latom, hogy mindket fel a szuleit probalja potolni egy parkapcsolatban. Sok ferfi levaltana az anyjat egy baratnore, hogy legyen ki fozzon, takaritson utana. A nok pedig levaltanak az apjukat egy ferfira, hogy legyen lakasuk, autojuk es egyeb anyagi hasznuk.


Ha az auto a tema...miert nem tud egy no autot venni ha annyira szukseges szamara? Ez az elvaras szamomra into jel, hogy "fuss".

Lakast az en idomben kozosen szokott vasarolni az uj par hazassag utan, sokszor a szulok segitsegevel. Nem ertem miert kene megint csak a ferfitol elvarni, hogy neki az meglegyen oszt majd a no csupan befeszkel.

2023. ápr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
0%

Azon mondjuk jót derülök, hogy azt a válaszomat, amit minden a pénzügyekhez értő felpontozna itt négy megkeseredett lakás és kocsitulaj jól lehúzta! 😂😂😂 na igen mikor rádöbben, hogy a "legjobb befektetésed" egy pénznyelö az elég rossz érzés lehet. Jó én értem, hogy a "zátlagmagyar" az lakásmániás, csak legalább ne toltakozzatok a valóság ellen.

Most megnéztem egy 2009ben vásárolt 9 milliós magyar részvényportfólió idén csak osztalékot fizetne hárommilliót! A lakás meg viszi a pénzt, de még ha ki is adod akkor ennél kisebb bevételed lesz.

2023. ápr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van lakasom is es kocsim is. Az auto valoban csak vesziti az erteket de a lakas nem.

Laktam alberletben is kb. 10 evig es koszonom de nem kerek tobbet belole. Habar van hitelem de legalabb tudom, hogy 10 even belul lesz valamim. Jelenleg tobbet er mint amennyiert vettem anno. Termeszetesen vannak jobb befektetesi lehetosegek is de az atlag embernek nincs semmi ralatasa/otlete, hogy mibe fektesse a penzet. Ulni pedig a penzen ertelmetlen. Ha majd megihletodok egy tuti biznisz otlettel akkor majd abba fektetek. Jelenleg csak erre futotta. Esetleg ha van jo otleted irj ram...kriptovaluta vagy reszvenyek nem erdekelnek.

2023. ápr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
100%
43-as, a nők azért várjáj/várhatják el ezeket a férfiaktól, mert az összes punci náluk van! És manapság a punci kurrens árucikk, a jó, csinos, kívánatos punci még inkább az. Általában azoknak a hölgyeknek vannak magas igényei, akik ilyen kurrens puncival rendelkeznek és pontosan ismerik a piaci értékét, tudják, hogy micsoda érték van a combjuk tövénél. Persze vannak maguktól elszállt nők is, akik túlértékelik azt, amit egy kapcsolatba tehetnek, ill azt, amivel rendelkeznek. Ez az elvárásaikban is megjelenik, de a jelentkezők száma csekély lesz és a hölgy által elvárt szintet sem hozzák majd. Ezek a nők vagy egyedül maradnak, vagy, az öregedési folyamat előre haladtával, lejjebb adnak az igényeikből.
2023. ápr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
73%
44-es, az a baj, hogy buta és szűklátókörű vagy, azért pontoztak le😂
2023. ápr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
73%

44. Blablabla... Nekem van 5 lakásom, 3 házam. Akkor számold ki hogy ezeknek mennyi volt az értéke 2001-2012 között. 11-22 év között mennyit hoztak, és mekkora a jelenlegi értékük.


Tudom, sok tiktok nagymester papol az igazi bizniszről... Az a baj, hogy az emberek 90%-nak a biznisz 1-2%-os profitot vagy bukást jelent. Az osztalék biznisz sem akkora spanyolviasz... Nekem van egy szép kis ingatlan birodalmam, én olyan buta vagyok és pancser, hogy az a filléres bevétel nekem elég. Még félre is rakok belőle! 😋

2023. ápr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
0%

Jaaaa en is latatlanban multis cegnek vagyok CEO-ja.


Csak tudom mennyit er a lakasom.

2023. ápr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
56%
49. Te jöttél ide nagyképűsködni. Attól még nem vagy ceo ellenben nekem 8 ingatlan termel, mellé meg ott van a munkám is. A lakások nem holt tőkék, nekem eszközök. Teljesen legálisan, adózottan, cégesen. Már várom beírs a kedvenc videósodat, vagy hogy a kriptót vagy a skalpoló technikát reklámozod. Tudom te vagy az aki 28 évesen nyugdíjba vonul, mert a szuper webshopjaid milliókat hoznak, megtaláltad a filléres kínai beszerzési forrást amiből te saját brand-et építettél. Ügyes vagy, ezzel még senki sem próbálkozik. Haaa, és nagybefektető vagy, a milliárdjaid a biztonságos 2-5%-on is több milliós havi bevételt hoznak! Innen gratulálok, egy zseni vagy! 👍
2023. ápr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!