Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondjàk hogy életképtele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondjàk hogy életképtelen férfi vagyok csak azért mert 35 évesen nincs lakásom meg autóm?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 20. 14:31
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
58%
50 Legnagyobb poen hogy ez az osszes nevenincs senki Tiktok befekteto valojaban a filleres kurzusaibol el(degel). De azt egyik sem tudja megmutatni, hogy valoban foglalkoznak is azzal, amit tanitanak.
2023. ápr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
73%

51. Hát ez az! De milyen menő már amikor bérelt tesla előtt feszítenek! Meg amikor bérfotózáson egy menő kávézóban milliós öltönybe meg rolexbe nyomnak magukról pár promó fotót 150EFt-ért. Majd a videóikban előadják hogy ők a 25 éves menő tanácsadók, havi 50 milliós bevétellel. Meg hogy 3000 dolláros óradijal dolgoznak, és óriáscégek keresik őket meg!


Hmmm, milyen jól megy a mai fiataloknak csak innen Magyarországról...😆

2023. ápr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
0%

Nemtom milyen tiktokrol beszelsz...nekem nincs olyanom. Nem abba a korosztalyba tartozok.

Latom nagyon megsertett.egy tiktokkos. Ilyen gazdagon ennyire frusztralt vagy?

2023. ápr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
73%
53. Frusztrált? Csak poénra veszem a világ ezen részét! Neked miért a frusztráció jutott az eszedbe? Támadni szeretnél?
2023. ápr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
0%
Jah perszeee poenra :))). Poenbol olyasmiket nezel ami lathato modon frusztraciot okoz. Azert ez a szo jut eszembe mert latszik az irasodbol, hogy valaki megbantotr. Olyan temat hoztal fel es ismetelgeted amirol a kutya se hallott es te is csak bosszankodsz rajtuk.
2023. ápr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem magadbol indulsz ki. Te tunsz frusztraltnak tenyleg. Ez egy vicces jelenseg, amin rengetegen nevetnek, valojaban senki normalis embert nem frusztral, hogy ki mivel keresi a penzet, aki elegedett a sajat eletevel. Legalabbis engem kulonosebben nem izgat, de mosolyogni szoktam a probalkozasokon, amikor olyanok akarnak megmondoemberek lenni, akiknek meg csak eleg karizmajuk sincs hozza majdhogynem. Egyebkent meg nekem azert dobja be ezeket a tartalmakat - nem, nem en keresek rajuk - mert sok valodi penzugyi tanacsados tartalmat nezek, ahol nem kamu 20 evesek beszelnek, hanem normalis uzletemberek, csak a Tiktok valszeg nem tud kulonbseget tenni akozott, hogy egy temakoron belul mi baromsag es mi nem.

Te alltal le itt hisztizni, hogy a lakas hulyeseg, felesleges, stb. Teged miert zavar, ha valakinek van egy sajat lakasa? :DD

2023. ápr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
13%
En azt irtam, hogy a lakas mint befektetes jo. Te funkcionalis analfabeta vagy apjae.
2023. ápr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
0%

47! Tudod inkább az a baj, hogy igazam van és frusztrálja őket. Tudod hányan irigykednek rám amiért a "semmiértkapszpénzt"? Mikor így említem, hogy én csak osztalékból meg tudnék élni? Rengetegen. Sajnos az emberek úgy vannak nevelve, hogy "arészvényektőfélnikő" pedig azért mondjuk a MOL ritkán megy csődbe...

Helyette van az ingatlanbuzulás, aminek ha ésszel utánamégy rövid idő alatt rájössz, hogy mekkora hülyeség. Nézd meg a 48-as kamumestert, ha igaz is lenne amit ír egy ilyen ingatlan portfólióval keresne kb. Egy-másfél milliót (már ha jó helyen vannak azok a házak és nem szabolcsi falvakban) és akkor ebből lejönne egy rakat kiadás meg utánajárás. Ami nem sok, mert rgy ilyen értékű részvényportfólióval ennek kétszeresét megkeresné.

Na persze kamuzik, szóval...

2023. ápr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
0%
50! WOW! Még büszke is rá, hogy adóköteles a bevétel...😂😂😂😂
2023. ápr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
73%

58. Iszonyatosan nagy az arcod! Krva rossz lóra tettél velem, mert minden nagyképűség nélül mondom, hogy csikk zsebből kivágnálak gazdasági, pénzügyi és gazdasági elemzés területen. Te most olyan h*léynek nézel, hogy nem tudom hogy mit kell kezdeni egy portfolióval? Vagy most mindjárt jössz a diverzifikáció fogalmával? Vagy bedobsz egy Kiyosaki idézetet? Ja, nekem ingatlanban van nem kis pénzem. Azt vetted hogy lekövette az ára az inflációt? Óóó, a nagy kiadások! Mesélj! Ja, tényleg, tavaly a lakásokra költöttem olyan 70EFt-ot. Aztaaaa, de rossz befektetés! Aztán jössz nekem ezzel a rossz dumával az osztalékról. Várj egy picit. Hogy te összeszedj 3 milliót csak osztalékból, akkor mennyi pénzednek is kellene benne lenni?

A hagyományos osztalékfizető részvények osztaléknyereségei évente átlagosan 3 és 5 százalék között mozognak. Ha nekem 100 millióm van lakásba, és darabját kiadom 100EFt-ért, akkor 9.6MFt az éves bevételem, ezt leadózom, és akkor is lényegesen több marad mint neked a 3 milliód. Az inflációkövetésről ne is beszéljünk ha neked MOL részvényeid vannak. Emellett megmarad egy fizikálisan is aktív, kézzelfogható "termékem", ha nálad beüt a krach, a papírjaidból repcsiket hajtogathatsz.


Alapvető hiányosságaid vannak, látszik hogy csak a rossz marketing dumát nyomod. Nekem a brókerek világa egy időben a saját világom volt, rengeteg brókernek láttam a vezetett chart-ját. Pont ezért vagy a szememben nevetséges és amatőr. A pénzügyi világ alapvetően egy kockázatos vállalkozás. Nincs tuti befutó, nincs tuti nyerő. Max a CET-ek, de ők már tényleg egy más világ. Ha ennyire tuti lenne az osztalék részvény, akkor már nem lenne ember a bolygón, akinek a teljes vagyona nem ebbe lenne. Viszont a pénzvilág örök szabálya hogy balancra törekszik. Aho az egyik nyer, ott a másik veszít. Most nagyon elkanyarodtam az eredeti témától, azért köszi hogy aggódsz értem, vendégem vagy egy italra, lásd milyen szívem van. Azért meg külön köszi, hogy kamusnak tituláltál, ez jólesett, az irigység az igazi elismerés jele! ;)

2023. ápr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!