Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondjàk hogy életképtele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondjàk hogy életképtelen férfi vagyok csak azért mert 35 évesen nincs lakásom meg autóm?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 20. 14:31
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
0%
60! Nagyobb a mellényke mint kéne nálad... Meg nem pont te nyomod a rossz marketing dumát? Én EGY tényt írtam, amit eddig senki -te se- cáfolt meg. Miszerint ma a 2009-ben befektetett 9 millió többet érne ha valaki magyar "blue chipekbe" fekteti mint ingatlanba. Erre hoztam szám adatot is...lepontozáson meg ilyen hisztin kívül mást nem kaptam eddig. Na persze mivel bárki utánanézhet annak, hogy igazam van, így nehéz is cáfolni, ami igaz. Nem azért mondom ezt mert érdekem can benne, hanem mert így van.
2023. ápr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
0%

Amúg bocs, de aki olyat ír, hogy "ha beüt a krach csak papírka marad" nos pont ez a marketing duma, tudod, mert épp ez az, hogy akármekkora krach van is nem fog egyszerre 10-15 multinacionális vállalat is csődbe menni. EGY lehet, de mind nem, tudod portfólió menedzsment alapjai, ha mond valamit egy ilyen szakembernek mint te.

Továbbá kérded mennyi pénzzel tudunk 3 milliót csinálni évente: ha csak az osztalékot nézed akkor akár 25 millióval is meg lehet.

A jó portfólióban van ugyanis magas osztalékot adó részvény, ami 8-12% között fizet, de nem nő az értéke a GDP-vel meg olyan is ami alig fizet csak így 3% körül de stabilan nő az értéke lásd blue chipek meg olyan gyorsan növekvö vállalatok, amiben a haszon pont azon van, higy gyorsabban nőnek mint a gazdaság.

Egy biztos 100 millió befektetéssel meg lehet csinálni kb. 10 milliós hozamot, és se albérlő, se cég, se utánajárás nincsen...

Az meg külön tetszik, higy itt egy ingatlanimádó se költ semmit se rájuk! Se egy festetés, se egy felújítás, se egy balhés bérlő aki nem fizet, és lelakja a lakást...

2023. ápr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
73%
62. Te győztél! :D Még jó hogy az osztalékimádónak kizárólag csak hozamai vannak, nem is kicsik. Ne menjünk már bele farok méregetésbe, mert ez számomra lenne kicsinyes. Győztél, nagyon okos vagy és ügyes, ha adsz egy telefonszámot, mindenféle képpen felfogadlak pénzügyi tanácsadómnak, eseti szerződéssel, 800EFt-ot nekem megérnek a nagyszerű tanácsaid. :)
2023. ápr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
52%

63! Most elpoénkodod a dolgot, de most tedd félre az ál szarkazmust, komolyan én nyitottvvagyok arra, higy bizonyítsd, hogy neked van igazad!

Higy értsd is, én korábban kétvlakást adtam ki, azért tudom, hogy mocsok nem annyiból áll a dolog, hogy "gyünapénz"...

2023. ápr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
0%
Nem ok nélkül váltottam, de hajrá, ha most már annyira megéri mesélj!
2023. ápr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy kaptál ingyen tőlem pénzügyi tanácsot. Nem elég olcsó így?
2023. ápr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim válasza:
100%

Én még jóval fiatalabb vagyok, de nekem is vannak céljaim az életben. Például a családalapítás. Az említett kollégnők is valami hasonlót szeretnének, akár veled együtt. Ha körbenézel a korosztályodban, minimum az 50%-ának ezek a dolgok már megadattak (jelenleg a kocsira és a lakásra gondolok). Természeten nem tudom, hogy milyen körülmények között élsz és vannak-e megélhetési/munkavállalási nehézségeid, betegségeid, családi alapú problémáid.


Ezek az embereknek a többsége, akik válaszoltak, valamely módon segíteni akarnak.Mielfogadjuk, hogy ez neked teljesen normális, de ha szeretnél ezen változtatni, akkor csak is kizárólag te tudsz!

2023. ápr. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
64%

Egyébként konkrétan mennyit hozott a 2009-ben befektetett 9 millió?

Mármint mennyiért lehetne most eladni és mennyi profitot adott azóta?

2023. ápr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!