Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondjàk hogy életképtele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondjàk hogy életképtelen férfi vagyok csak azért mert 35 évesen nincs lakásom meg autóm?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 20. 14:31
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
100%

Saját lakás és saját otthon között óriási különbség van.

Lehet úgy saját otthonod, hogy nincs saját lakásod. És felnőtt párkapcsolatokban általában erre van szükség, nem pedig tulajdonolt ingatlanra.

2023. ápr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
100%
Koltozz alberletbe. Mutasd meg, hogy onallo vagy. Ez kell a csajoknak, nem a sajat lakas. Nekem is van ferfi rokonom aki meg a szuleivel el es nem is az a gond, hogy nem tudott lakast venni hanem az, hogy egyaltalan nem onallo. Meg egy szamlat ki nem fizetett eleteben, intezni semmit nem tud, az anyja foz, takarit, mos. Szerinted mekkora az eselye, hogy egy ilyen emberbol ferfi lesz ha talal maganak baratnot?
2023. ápr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
21%

3! Egy valóban komoly meg felelösségteljes ember meg befekteti a pénzét és nem elszórja kocsira meg házra, ami mindkettö viszi a pénzt és nem hozza.


Ui. Amúgy rengeteg óvodás gyereket visznek bicajjal, tudod: kis ülés hátul.

2023. ápr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
77%
Viszi a pénzt? Az ingatlan a legjobb befektetés. Amiben most élek, 2009-ben 9 millió volt, most direkt megnéztem, mennyiért árulnak a környéken ugyanekkora lakásokat, 38-42 millió. És elhiheted, hogy nem költöttem rá a különbözetet.
2023. ápr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
79%

És ha két gyerek van, hogy viszik biciklivel? Amúgy meg ha valaki nem ért a befektetéshez akkor a pénzét konkrétan kidobja a kukába és se pénz, se ház. Aki ért a befektetéshez az egyértelműen fektessen be. Én is befektettem egy részét, de nagyobbat nem szeretnék kockáztatni amíg nincs saját lakásom.

Azért ne vegyünk lakást mert viszi a pénzt Jézus. Akkor tényleg az a siker kulcsa, hogy anyukáddal laksz.

(3)

2023. ápr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
100%
Ház az ilyen eléggé az
2023. ápr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
100%
2 - Na bumm! Akkor nem közülük fogsz párt választani.
2023. ápr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
85%

Megnyugtatlan, nekem 34 éves nőként sincs semmim, pedig diplomám van és jól keresek. De még egy ilyen fizetés mellett is kb. 5-10 év mire egy lakás önerőre összegyüjtök vehessek egy szarfos panelt.


Na ezért nem néznek szarba és keresi a legtöbb nő azt a férfit maga mellé, akinek már van (vagy a szülei megtudták adni) az önálló egzisztenciát, ami sok esetben kimerül egy ingatlan birtoklásában (esetleg még kocsi).

2023. ápr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
50%
Ma már nyugatiak az elvárások! Diploma, 2-3 anyanyelvi szintem beszélt idegennyelv, erős ezisztencia, europér stílus, liberális gondolkodás. Erre jön rá a stílusos külső, az extravagáns személyiség.
2023. ápr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
15%

#15 BKV- busz, vonat. Én hogy viszek 3at minden reggel 3 felé? Apa a legnagyobal iskolába én a legkisebbel bölcsiba a középsőbe oviba. Utána meló.


Figyelem a sok ahgylott a bölcsi meg az ovi kapujáig hozza be a gyereket, utána meg ott szenvednek a keskeny utcába, várnak perceket mire az egyik kitolat, a másik megfordul, a harmadik leb.ssza elakadásjelzőve az út közepén és beviszi a gyereket.

2023. ápr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!