Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek egy csávóval, aki 4-5 évvel fiatalabb nálatok?

Figyelt kérdés

Szituáció:

Egy táborban voltam. Az egyik segítő csajszi 24-25 éves lehet. Néztük egymást sokat, de annyira mérges vagyok magamra, vagy inkább csalódott, hogy nem hívtam el sehova, nem közeledtem felé úgy...


Ennek az az oka, hogy én 20 éves vagyok, és nem gondolom, hogy egy érett, gyönyörű 25 éves csaj összejönne-e velem, vagy akarna-e tőlem bármit úgy egyáltalán.


Elkeserít ez a dolog, mert nekem nagyon tetszik.


Mit gondoltok?



2023. máj. 1. 16:46
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
72%
26 évesen egy ideig jártam egy 21 éves pasival, de nagyon kiütközött a különbség. Ő még folyton bulizott, nekem már komolyabb terveim voltak.
2023. máj. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
22%
Nálam sem szerepel olyasmi, hogy a pasi fiatalabb.
2023. máj. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:

11-es. Mások vagyunk. Én már 16-18 évesen kibuliztam magam. Már csak társasággal megyek nyáron balatonsoundra, esetleg strandfesztivalra, dee ennyi.


Sokkal jobban szeretek a clubommal lenni, edzeni, olvasni. Sokan mondták már rám, hogy papás vagyok. Nem ismertek eléggé.


Mindenkinek más az izgalmas. 19 évesen már alig buliztam valamit, mert meguntam. Bensőségesebb kapcsolatokat kialakítani, jókat beszélgetni belemélyedve a témákba, na azt szeretek!

2023. máj. 1. 18:23
 14/46 anonim ***** válasza:
100%

Én így 29 évesen nagyon valószínűtlennek tartom. Egy számomra szóba jöhető négy-öt évvel fiatalabb srác 90%, hogy nemrég esett ki az egyetemről, éppen most kezdi építeni a karrierjét, valószínűleg még azért mások az elképzelései arról, hogyan szeretné tölteni az idejét, pénzét, stb., mint nekem. De mivel kivételek mindig vannak, ha szingli lennék és eszméletlenül levenne valamivel a lábamról, valószínűleg adnék egy esélyt a dolognak, de azért nagy reményt nem fűznék.

Ha 35-40 körül lennék, már nem érdekelne ez a korkülönbség, ott valószínűleg semmi jelentősége nem lenne.


Viszont! Legközelebb hívj el egy idősebb csajt nyugodtan, ha tetszik. Semmit nem veszítesz vele, maximum kikosaraz. De simán lehet, hogy pont ő az, akit nem érdekel a korkülönbség, vagy lehet, hogy legalább egy kaland kialakul belőle, mert ott sokkal kisebb jelentősége van a kornak (már ha vevő vagy ilyesmire).

2023. máj. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
68%

Nem. 27 vagyok. Egy 21-22 éves fiú gondolom nappalis diák, szülőkkel él. Bulikázik, piálgat stb

Én már magamban élek, és dolgozok. Nem bulizok, nem iszok. Semmi kedvem minden randit, utazgatást stb fizetni. Azt se akarom hogy mindig nálam legyen, mert náluk sokan vannak és itt nálam kényelmesebb lenni.

Nem tudna semmit se nyújtani.

24 évesen se érdekelt volna fiatalabb.

2023. máj. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
14. Nem vagyok vevő kalandra, csakis komoly kapcsolatra. De azért köszi.
2023. máj. 1. 20:06
 17/46 A kérdező kommentje:

15-ös. "Egy 21-22 éves fiú gondolom nappalis diák, szülőkkel él. Bulikázik, piálgat stb


Én már magamban élek, és dolgozok. Nem bulizok, nem iszok."


Igen... Gondolod.

Albérletben élek egyedül, nem iszom, cigiseket elítélem. Igaz egyetemre járok, de mellette dolgozom és ezer más dolgom van.


Jobban belegondolva, nem is tudom, hogy beleférne-e egy barátnő az életembe. Csak annyira tetszett, hogy erről el is feledkeztem. Mondjuk heti 1-2 délutánt talán tudnék rá szánni. :D

2023. máj. 1. 20:10
 18/46 A kérdező kommentje:

Mondjuk átérzem miért gondoljátok ezeket és miért általánosítotok. Ismerek olyanokat egyetemről, akik heti 4x buliznak és csak a piaszagot kiizadni járnak be egyetemre a jelenléti órák miatt.


Nyilván én se ilyen csajt akarok magam mellé. A jelenlegi csajszi azért fogott meg ennyire, mert eszméletlen intelligens és gyönyörűek a szemei. :D


Én inkább 4x edzem a héten, fejlesztem magam. Mondjuk sokak szemében én vagyok a fura, mert messengeren kivul nem használok közösségi médiát.

2023. máj. 1. 20:15
 19/46 anonim ***** válasza:
80%
Én meg azt nem értem 8-as, hogy mi értelme a felesleges kötözködésnek, válaszoltam a kérdésedre, arról nem tehetek, hogy az számodra esetlegesen nem szimpatikus. Egyébként igen, nálam idősebb, igazad van, egy pillanatra rövidzárlatot kaphatott az agyam, de hibázni emberi dolog, nem kell máris leszedni a másik fejét, sem szarrá pontozni, csak mert más a véleménye. Bár mindegy, megszoktam már, hogy itt mindig ez megy.
2023. máj. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés, mert most 35 vagyok és 28 a párom, de nem hiszem, hogy egy 20 évessel összejöttem volna 25 évesen. És a bulizás nem kor, hanem inkább személyiségfüggő, én pl soha nem voltam buliban meg balatonsoundon meg ki tudja, hol.
2023. máj. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!