Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek egy csávóval, aki 4-5 évvel fiatalabb nálatok?

Figyelt kérdés

Szituáció:

Egy táborban voltam. Az egyik segítő csajszi 24-25 éves lehet. Néztük egymást sokat, de annyira mérges vagyok magamra, vagy inkább csalódott, hogy nem hívtam el sehova, nem közeledtem felé úgy...


Ennek az az oka, hogy én 20 éves vagyok, és nem gondolom, hogy egy érett, gyönyörű 25 éves csaj összejönne-e velem, vagy akarna-e tőlem bármit úgy egyáltalán.


Elkeserít ez a dolog, mert nekem nagyon tetszik.


Mit gondoltok?



2023. máj. 1. 16:46
1 2 3 4 5
 41/46 anonim válasza:
100%
Hm, akkor randiznék fiatalabbal nálam, hogyha 20 éven felüli mindenképpen, de legalább 24 legyen. Kényelmesebbnek érezném, mivel én most ősszel töltöm a 29. életévemet. Eddig nem nagyon foglalkoztam a párkeresés témájával, mert nem úgy hozta az élet, hogy lett volna rá lehetőségem. Kicsit hátrányból indulok, ebben a korban nehezebb az ismerkedés, mert én már családot terveznék, de ugye a nőknél van szavatossági idő, akár tetszik a nagyérdeműnek, akár nem. Ketyeg a bioszóra, de annyira nem fog meghatni, ha nem lesz gyerekem. Maximum az öregeim nyafiznak majd, hogy miért nincs a részemről is dédunoka/unoka, de már van az öcsém részéről, úgyhogy annyira nem izgat. Amiért én rábólintanék egy fiatalabbra: mivel extrovertált vagyok és energikus természet, szerintem jobban elviselne, mint egy már jellemben fixáltabb, 30-40-es férfi. Bár ez csak feltételezés a részemről, nézz meg több véleményt is a témában. Szerintem legközelebb ne filózz rajta, ha tetszik, sosem tudod, mi lesz/lett volna, ha nem lépsz. Inkább azt bánd meg, hogy léptél, max. kapsz egy kosarat, ahogy előttem írták.
2023. jún. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
49%
2023. jún. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:

Utsó: "A válasz az 1984 és 2015 között érvényes 11. helyesírási szabályzat alapján készült."


13 éves egyébként az oldalon leírtak. Ma még ugyan sajnos használatos a tőle, tőlem, de attól még kifejezetten prosztó kifejezés.

2023. jún. 9. 11:07
 44/46 anonim ***** válasza:
42%
#43 Ezt odaírják minden akkori cikkhez, de ez nem helyesírási kérdés. Téma részemről lezárva. :)
2023. jún. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapvetően a két emberen múlik, nem a számokon.

25 éves korom alatt mindig 7-8 évvel idősebb párjaim voltak (volt, akivel együtt is éltem, tehát komoly kapcsolatnak számított), el se tudtam képzelni, hogy fiatalabb vagy akár velem egyidős sráccal legyek. A mostani páromat 25 évesen ismertem meg, ő 26 volt...


De ismerek olyan házaspárt (20 éve együtt vannak), ahol a férfi 18 volt, a nő 22, amikor összejöttek... Elméletben hány 20+ éves fiatal egyetemista/dolgozó nő akarna kapcsolatot egy gimis kamasszal? Szerintem egy se, mégis van erre is példa, tehát nem lehetetlen.

2023. jún. 10. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
66%
Hey-ho, huszonéves korosztály vagyok pont, és szerintem a törvényi rendelkezések miatt nem nagyon akarják a gimis kamaszt bevállalni, azért társadalmilag eléggé elítélik, hiába a beleegyezési korhatár 14+, elég csak a pár éve felkapott YouTuber-botrányokra gondolni, ha kicsit is képben van valaki a média-eseményekkel, az egyikük is hiába volt a csajszi 18-hoz közel, mégis pedo-papának kiáltotta ki az internet és meglincselte. Mondjuk jó, ott mások voltak a fő gondok, ebbe ne menjünk bele, mert napestig itt ülhetnénk, de lényeg a lényeg, hogy nagy stigma van a korkülönbsgek megítélésén mai napig, kb. mint az LMBTWIA+ kapcsolatok megítélésén vagy az interracial házasságokat is szokták fikázni. Az emberek ma már túl sok szabadidővel rendelkeznek, hogy ennyire ráérnek mások életével foglalkozni, lol. XD
2023. jún. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!