Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek egy csávóval, aki 4-5 évvel fiatalabb nálatok?

Figyelt kérdés

Szituáció:

Egy táborban voltam. Az egyik segítő csajszi 24-25 éves lehet. Néztük egymást sokat, de annyira mérges vagyok magamra, vagy inkább csalódott, hogy nem hívtam el sehova, nem közeledtem felé úgy...


Ennek az az oka, hogy én 20 éves vagyok, és nem gondolom, hogy egy érett, gyönyörű 25 éves csaj összejönne-e velem, vagy akarna-e tőlem bármit úgy egyáltalán.


Elkeserít ez a dolog, mert nekem nagyon tetszik.


Mit gondoltok?



2023. máj. 1. 16:46
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
19-es ne haragudj. Nem megbántani akartalak. Nem pontoztalak le.
2023. máj. 2. 10:41
 22/46 A kérdező kommentje:

Egyébként érdekes, írásban egyáltalán nem az jön át, amit valóban gondolok.


Visszaolvasva tényleg kötözködőnek hathat a válaszom, azonban, amikor azt írtam, egyáltalán nem arre gondoltam, hogy beléd álljak.

2023. máj. 2. 10:44
 23/46 anonim ***** válasza:
100%
21 nincs gond, írásban könnyebben félre tudnak csúszni a dolgok. :)
2023. máj. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy valaki írta, szerintem 4-5 év ide vagy oda gyakorlatilag nem számít korkülönbségnek.


Egyébként nekem mindig a fiatalabb férfiak tetszettek, lehet, hogy azért is, mert az első pasim 9 évvel idősebb volt nálam és hihetetlenül nem volt jó vele. De az is lehet, hogy nincs rá racionális ok.

2023. máj. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
0%

6, 19


"De amúgy, muszáj belekötnöm. Mi az, hogy tőlem? NÁLAM!"


Igenis, hogy használják az emberek azt, hogy "tőlem idősebb, tőlem fiatalabb" és amit az emberek használnak, az helyesnek minősül, akármennyire is nem tetszik nekünk.


Vidéken pl. mondanak olyat, hogy itthoL. Amikor hallottam eleinte, mindig azt hittem, hogy képzelődök, de tényleg használják így.


Aztán mondanak olyat is, hogy tepSZi. (Nem tepsi.) Ez is helyes.


A legújabb őrület pl. a "folyamat", "folyamatosan" helyett. Példamondat: "És akkor láttam, hogy az a srác folyamat bámul." (És még van pár ilyen szó. Meg tudnék őrülni, annyira idegesít, de ez van.)


A Hunglish-ról már nem is ejtek szót, mert mindig le vagyok kiabálva, hogy miért nem bírom felfogni, hogy mindenki tud angolul (jah... ez sajnos egyáltalán nem igaz) és hogy igenis, hogy azt úgy kell mondani, hogy ghostingol meg gaslightingol meg hasonlók. (Zárójelben jegyzem meg, angoltanár vagyok. A saját budapesti értelmiségi családomban sem beszélnek az idősebb emberek angolul, de nem csak budapesti értelmiségi családok léteznek Magyarországon.)

2023. máj. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Volt már 4 évvel fiatalabb párom, de nem 20 évesen....
2023. máj. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%

A legfenti kérdésre: Én személy szerint nem jönnék össze 4-5 évvel fiatalabb pasival.


A leírásra: Te attől még megpróbálhatod valahogy megtalálni és elhívni.

2023. máj. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
0%
csak ha jól térdel!
2023. máj. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%
A barátom és köztem 3,5 év van kb napra pontosan. 23 évesen ismertem meg, és először én egyáltalán nem tekintettem úgy rá, mint lehetséges partner. De aztán megismertem és láttam, hogy mennyire érett személyisége van. Nekem ez számított jobban :) azota os együtt vagyunk.
2023. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%
A férjem 8 évvel fiatalabb nálam, most várjuk az első gyerekünket. Amúgy egyre több helyen látom hogy az ilyen felállások valahogy jobban sülnek el, mint a "klasszikus". Persze hozzáállás és érettség kérdése is (nyilván kizárólag felnőttekről beszélünk)
2023. máj. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!