Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek egy csávóval, aki 4-5 évvel fiatalabb nálatok?

Figyelt kérdés

Szituáció:

Egy táborban voltam. Az egyik segítő csajszi 24-25 éves lehet. Néztük egymást sokat, de annyira mérges vagyok magamra, vagy inkább csalódott, hogy nem hívtam el sehova, nem közeledtem felé úgy...


Ennek az az oka, hogy én 20 éves vagyok, és nem gondolom, hogy egy érett, gyönyörű 25 éves csaj összejönne-e velem, vagy akarna-e tőlem bármit úgy egyáltalán.


Elkeserít ez a dolog, mert nekem nagyon tetszik.


Mit gondoltok?



2023. máj. 1. 16:46
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
76%
30-as egyetértek: első blikkre nem, aztán ha megismerem és érett, akkor lehetséges, de erre még nem volt példa. 27 vagyok, most randiztam egy 25 évessel, és számszakilag csak 2 év különbség, de annyira éretlen volt, hogy nem jöhet szóba sajnos, mint komoly partner, pedig aranyos.
2023. máj. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
86%

Alapvetően azt mondanám most 23 évesen, hogy nem jönnék össze fiatalabb fiúval. 1-2 éve jártam egy fél évvel fiatalabb sráccal, de kb generációs szakadékot éreztem köztünk. Nem is csak azért, mert én dolgoztam és önállóbb életvitelem volt, míg ő otthon lakott, mert amúgy meghívott randikon mindig, igyekezett férfiasan fellépni ilyen helyzetekben.

Hanem azért, mert olyan erős szociális média jelenléte volt, hogy fél percenként pittyegett az okosórája, jöttek a Snapchat értesítések stb. Sokkal inkább online élte az életét. Míg én csak Facebook messengert használtam, de egyszer sem nézek a telefonomra ha valakivel együtt vagyok.

Udvarolt utána nemrég egy nálam 1-2 évvel fiatalabb fiú is, de őt is még kisfiúnak éreztem gondolkodásban. Ami nem lett volna baj, ha én is abban az életszakaszban járok, mert akkoriban teljesen jó volt az. Most viszont én is nőttem-értem, és fontosnak tartom a hasonló életszakaszt (munka, önálló életvitel), hogy egyenlő maradhasson a kapcsolati dinamika, ne érezzem magam anyapótléknak, vagy hogy nekem kell vezetni a kapcsolatot.


Viszont azok alapján, amit magadról leírtál, szerintem hasonlóan élsz, mint a 24-25 éves férfiak egy része (aki még tanul). Nekem ez szimpatikus, így benne lennék a kapcsolatban pár évvel fiatalabb fiúval is, feltéve, hogy nem csak az életvitele, hanem a jövőképe is hasonló az enyémhez. Ha nincsenek nagy különbségek a jövőbeli terveitekben*, akkor működhet is.


*: pl tipikusan a gyerekvállalás időpontja kritikus ilyen fiatalon a korkülönbség esetében. Gyerek után pl 40-es nőknél kifejezetten jellemző is már a pár évvel fiatalabb partner.

2023. máj. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
75%

Saját tapasztalataim alapján a legtöbb lány kifejezetten elzárkózik ettől sajnos. Persze ebben benne lehet az is, hogy amúgy sem tetszettem volna azoknak a lányoknak.

Sokszor hoz össze pedig idősebbekkel a sors, mert nem olyan életet élek, mint egy átlag huszonéves.

Többen mondták már rám azt is, hogy papás vagyok, öreg a lelkem stb... mondjuk ezek nem pozitív jelzők, legalábbis többen kifejezetten pejoratív értelemben mondták ezt.

Már évek óta elköltöztem otthonról, egyedül élek, stabil munkahelyem van, igazából az egyetlen érv, ami még szóbajöhet a fiatalabb férfiak ellen, az a gyerekvállalás.

Tabutéma a mai érzékeny világban, de 35 éves kor felett már sokkal nehezebb egy nőnek családot alapítania.


23F

2023. máj. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
100%

Én a fiatalabbakat szeretem de nekem ez már sok. 3 év volt eddig a legnagyobb korkülönbség, a barátom 2 évvel fiatalabb. Én most 27 vagyok, lassan szeretnék esküvőt és gyereket, a 22 éves még biztosan nem :D


Egyszer amúgy 25 voltam amikor leszólított egy srác, még tetszett is, majd kiderült, hogy 20 éves lesz, ő azt hitte én is kb annyi vagyok. Mindketten éreztük hogy ez offos :D Meg nekem ő olyan gyerekesnek is tűnt amikor elkezdtünk beszélgetni.

2023. máj. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%
5 évvel fiatalabbal nem, 4 évvel talán, a srác érettségétől függ. 21 vagyok és ideális esetben ilyen 18-25 éves emberekkel járnék, de 1-1 év ettől eltérhet. Viszont, aki 16 éves, ő max gimi másodikas lehet és ez valahol zavar, kissé szexuális ragadozónak érezném magam ettől. Később, 25 évesen simán járnék 20 évessel vagy 23 évesen olyannal, aki 18 vagy pl 40 évesen lennék 30 éves pasival, de míg mindkét fél viszonylag fiatal, addig sok tud lenni ez az 5 év is.
2023. máj. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:

33-mas. Ugyanez. Rám a hátam mögött mondta csaj, hogy papás vagyok. Ráadásul pont az, aki tetszett nekem. Dehát erre most mit mondjak. Ő meg kislányos volt :D (1 évvel volt fiatalabb egyébként.)


Ezt a gyerekesnek tűnt dolgot meg tudom érteni. Beszélgettem olyan lánnyal (18 éves), akivel szinte fárasztó volt a diskurálni. Annyira butuska volt szegény. Mindenen megsértődött, és meg volt győződve, hogy mindent jobban tud. Viszont beszéltem egyszer egy 15 évessel is. Ő róla nem tudtam volna megállapítani a korát. Hihehetlenül intelligens volt a korához képest. (zenélt: cselló, hibátlanul írt írásban (ami nagy szó, mert ma már gyakran a 18 évesek sem tudnak helyesen.), voltak tervei, egyszerűen lehetett érezni, hogy jóval érettebb a korosztályánál)

2023. máj. 25. 11:52
 37/46 anonim válasza:
76%
Tartós kapcsolat kizárva,a szex viszont jöhet.Imádom kényeztetni tanítgatni őket,főleg amelyik nem bírja sokáig,nagyon szórakoztató.
2023. máj. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
37-es. A hozzád hasonlókat megvetem.
2023. máj. 25. 14:45
 39/46 anonim ***** válasza:
100%

#37


Szia

2023. máj. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%
Ez még belefér, mármint a korbkülömbség! Nyugottan találkozzál vele és probálkozzál udvarolni neki! Dicsérjed a szemét a haját, hogy milyen csodálatos és, hogy teljesen elbüvölt téged!
2023. jún. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!