Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért panaszkodnak a nők hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért panaszkodnak a nők hogy Tinderen minden srác szexet akar, miközben a rendeseket le se szarják? 28/F

Figyelt kérdés

2023. máj. 3. 20:54
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
Felőlem rendben van az ottani magas elvárás. Viszont megint csak ők picsognak hogy minek húztak jobbra ha a srác nem ír. Miközben engem jobbra húznak és írnak 3 mondatot, meg sem akarnak ismerni. Olyan mintha az első 3 mondatból ők már ki tudnák ismerni az embert
2023. máj. 3. 21:06
 12/48 A kérdező kommentje:
Miért az első 2-3 mondat alapján kell egy emberről eldönteni hogy unalmas-e vagy sem. Ehhez azért kicsit több kell
2023. máj. 3. 21:08
 13/48 anonim ***** válasza:
16%
Igen, ugyanezt tapasztalom. 1-2 naponta van match és nem lehet egyikkel se értelmesen beszélgetni, mert vagy nem érdeklődik vagy eltűnik örökre úgy, hogy csak pár mondatot váltottunk.
2023. máj. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
13. Üdv a klubban, és ezt úgy hogy sosem akartam egyéjszakást, hanem rendes tartalmas beszélgetéseket elsősorban. Ráadásul nem is derült ki olyasmi az elején hogy mennyi lekötött betétem van meg hogy mennyit utazom, ami sokaknál döntő szempont
2023. máj. 3. 21:12
 15/48 A kérdező kommentje:
Nem én voltam unalmas sosem hanem ők, nem kicsit valójában :D én mindig poénkodtam is, kreatívkodtam de ők nem tettek bele semmi effortot
2023. máj. 3. 21:13
 16/48 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagytok elég jó pasik annyira mégse (bár túl rosszak sem, mert van match, de úgy is a végeredmény számít), ők pedig matchelnek egy jobban kinézővel és csak azzal foglalkoznak onnantól.
2023. máj. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
12%
Mert szeretnek panaszkodni es mert megtehetik. Nem kell onkritikat gyakorolniuk.
2023. máj. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:
16. Elfogadom a véleményedet, ha nem a levegőbe beszélsz és leírod a kedves szubjektív érveléseded, majd rábólinthatok
2023. máj. 3. 21:15
 19/48 A kérdező kommentje:
Szerintem is akadt egy jobb hal időközben, a meg egészen jó hal pedig gondoljon amit akar, ők otthagyják napokig reakció nélkül mert miért ne :)
2023. máj. 3. 21:17
 20/48 anonim ***** válasza:
21%
17-es, ott basszák el, mert az a jobban kinéző meg csak a szexre fog menni
2023. máj. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!