Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért panaszkodnak a nők hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért panaszkodnak a nők hogy Tinderen minden srác szexet akar, miközben a rendeseket le se szarják? 28/F

Figyelt kérdés

2023. máj. 3. 20:54
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
Tévedés, a nők maguk jelentik ki sokan tinderen akikkel beszéltem hogy sokan csak szexkapcsolatot keresnek meg egyéjszakásat. Ez nem pusztán a férfiak kijelentése.
2023. máj. 3. 21:27
 32/48 anonim ***** válasza:
0%
De a másik nyomi arról ír, hogy a jóképű pasik csak szexelni akarnak, bezzeg a rondák...
2023. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:
Pár mondatváltás történik. Volt amelyben egyből pénzzel kapcsolatos téma volt. Ha meg nem akkor teljesen mindegy mennyire vagyok humoros, komoly, érdekes, elhal a beszélgetés. Miközben a lány partnerem tényleg a full unalmasat nyomja, nem kérdez semmit sem csak én
2023. máj. 3. 21:29
 34/48 anonim ***** válasza:
62%
Elmenti a beszélgetéseket? Tudsz párat screenshotolni?
2023. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:
Szóval van baj a női fejekben ott és nem kevés. Hogy elhal a beszélgetés egy dolog de szó nélkül tűnnek el
2023. máj. 3. 21:30
 36/48 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon okos lehetsz 30-as. Nem is pazarlom rád az időm, mert látszik, hogy egy utálatos idióta vagy.
2023. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
43%
Ugye ugye, az igazság ronda dolog.
2023. máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:
Nem tudok screenshotolni. Én megmenekítettem magam az apptól. Az én mentális nyugalmam kiépítését nem fogja szabotálni. Lehet az algoritmus direkt a defektesekkel rakott össze, nem tudom
2023. máj. 3. 21:32
 39/48 anonim ***** válasza:
46%

A korosztalyodban levok meg mem akarnak komolyat

Minek ismerjeneg ha egy laza kapcsit akar pl 3 hetre 4 honapra???

2023. máj. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
46%

Amigy a tinder alapvetoen szex kalandra talaltak ki. Legalabis kint erre hasznaljak csak.

Az valami magyar dolog h tarskeresonek mondjak.

2023. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!