Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért panaszkodnak a nők hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért panaszkodnak a nők hogy Tinderen minden srác szexet akar, miközben a rendeseket le se szarják? 28/F

Figyelt kérdés

2023. máj. 3. 20:54
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
35%

"Ráadásul nem is derült ki olyasmi az elején hogy mennyi lekötött betétem van meg hogy mennyit utazom, ami sokaknál döntő szempont"


Faaszkalap.

2023. máj. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
39%

"ott basszák el, mert az a jobban kinéző meg csak a szexre fog menni"


De szeretitek ezt hinni.

2023. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
15%
22-es nálad valami nagyon beragadt. Ne a kérdezőn éld ki az utálatod a világ felé
2023. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
9%
Nem hiszem, hanem látom. De nyílván vannak kivételek csak azok ritkák ilyen esetben.
2023. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
66%
Nem utálom a világot, azon szórakozok, mennyire álomvilágban éltek.
2023. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
89%

"De nyílván vannak kivételek csak azok ritkák ilyen esetben."


Nem azok. Ha téged csak megbasznak a helyes pasik, és otthagynak, veled van a baj.

2023. máj. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
22%
Hát engem biztos nem mert férfi vagyok :D
2023. máj. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
22. Arról nem tehetek hogy tőlem olyanokat kérdezgettek már legelején, ami az egzisztenciális helyzetemre vonatkozik. Akkor miért én vagyok a fakkalap :D Feminácizmus szagú a kijelentés
2023. máj. 3. 21:22
 29/48 anonim ***** válasza:
39%

"Hát engem biztos nem mert férfi vagyok"


Tudom, ezért érdekes, hogy te miket "látsz". Te csak elképzeled, ha nem lennél rusnya, halomra dugnád a nőket. De mivel rusnya vagy, bemeséled magadnak, hogy rendes vagy, mert nem tudod feldolgozni, hogy kívül és belül is rohadsz. Ezért támadod a helyes férfiakat, hogy mindnek csak a szex kell. Ugyanazt csinálod, amit a kövér nők, akik azzal nyugtatják magukat, hogy csonttal csak a kutyák játszanak.

2023. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
69%

"Arról nem tehetek hogy tőlem olyanokat kérdezgettek már legelején, ami az egzisztenciális helyzetemre vonatkozik."


Most akkor nem írnak, vagy azonnal a pénzedről kérdeznek?

2023. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!