Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális dolog fiatal nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog fiatal nők iránt vonzódni?

Figyelt kérdés
Mostanság rengeteg kb. 15-16 éves fiatal nőt látok, és csodálkozom, hogy mennyire jól néznek ki. Huszonéves férfiként hozzájuk is vonzódom, nem csak az idősebb nőkhöz. Más férfi is így van ezzel?

2023. máj. 12. 10:48
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

"az viszont elég beteg, ha velük akarsz kezdeni "


Én ugyanúgy szeretek fiatalokkal ismerkedni, mint a velem egykorú nőkkel.

2023. máj. 12. 12:21
 12/37 anonim ***** válasza:
57%
#11 mert a veled egykorú huszonéves nők nem fiatalok? Szerintem pedo hajlamaid vannak.
2023. máj. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
68%

Nekem van egy 18 eves lany aki nagyon tetszik. Pont az esetem, siman elfogadnam, ha o is szeretne engem.

25 eves vagyok

2023. máj. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
94%
De 15-16 azert eleg gaz, kicsit eretlen vagy.
2023. máj. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
29%

10. A testi fejlettséget nem úgy értik, hogy elérte már a felnőttkori magasságát, hanem hogy beindult már nála a kamaszkor (peteérés, menstruáció, fiúknál sperma termelés, rendszeres ejakuláció), kialakultak a másodlagos nemi jegyek, mint a nőies mell, vagy szőrösödés.


Egyébként esküszöm úgy csinálsz, mintha 100 éve lettél volna 16 éves, vagy pedig valamilyen nagyon korlátozott gyerekkorod volt. Nevetséges, ahogy óvodásnak állítod be őket.

"masik pillanatban vdpanikol, osszeomlik egy kisebb kudarc vagy uj kihivas utan, cagy csak szimplan hisztizik mert eltort a kedvenc pohara" - Ennek mi köze a gyerekkorhoz? Felnőttek nem csinálhatnak ilyet? Minden tini ezt csinálja?


14. Jó, akkor éretlen. Ennyi. Mindegy megy tovább.

2023. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
62%

azért a ló másik oldalára se kéne átesni, például a 10-es válasz tele van túlzásokkal:

"Egy 15-16 eves meg a kifejlett magassagat, nellmeretet, cipomeretet se erte el."

16 évesen nemhogy a lányok, de a fiúk többsége is elérte már a végleges testmagasságát.

"Jesszus, meg ha provalkozik is szexxel, csak elvarasok miatt"

semmi belső késztetés és kíváncsiság, semmi hormonok, csak az elvárások, hát persze

2023. máj. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
69%

Mennyire álszentek itt a kérdezőt oltogató válaszolók :D


15 éves Pistike dugogatja 15 éves Marikát -> "oké, felfedezik egymást és saját nemiségüket, mikor csinálják, ha nem ilyenkor"


25 éves Pistike bevallja, hogy vonzónak találja 15 éves Marikát -> "fúj pedofil"



1.: A pedofil a testileg/nemileg éretlen gyerekekre, jellemzően 12, de inkább 10 év alattiakra gerjed, akiknek még nincsenek kifejlődve a másodlagos nemi jellegeik. Namost ha szétnézel bármely középsuli 9-es osztályában, akkor nem az a jellemző, hogy nincsenek kifejlődve nemi jellegek :D


2.: Hacsak nem teljesen vak valaki, akkor bármely életkorban látja, hogy egy lány szép és csinos. A kérdező is 25 évesen, én is 36 évesen, meg a másik is 50 évesen. Ez nem bűn sem törvényileg, sem erkölcsileg.


Bármely férfi ha tehetné egész életében 15-20 év közötti lányokat dugogatna, ha lehet heti váltásban :D :D Ez a legtermékenyebb kor, egy nő ilyenkor van a csúcson. Könnyen alkalmazkodik a szervezete, 30 éves korhoz képest még csak feleannyi ideje volt a DNS-ének mutációkat összeszedni, amik az utódai egészségét veszélyeztetnék. Ezért a biológia a férfiakat egész életükben ezek felé a nők felé szeretné terelni, hogy minél életképesebb utódok szülessenek.


Aztán persze a társadalmi normák ezt szabályozzák, ami szintén kívánatos, hiszen a házasság, a monogámia segítségével fennmarad a genetikai diverzitás. A kérdező sem azt mondja, hogy márpedig ő mostantól 15 éveseket akar fűzögetni, hogyan csinálja?


Szóval ez a pedofilozás több sebből is vérzik.

2023. máj. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
39%

"Bármely férfi ha tehetné egész életében 15-20 év közötti lányokat dugogatna, ha lehet heti váltásban :D :D"


Pontosan. Igy vagyunk programozva :D

2023. máj. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
64%

Halistennek nem mindegyik, maximum páran.


15 évesen meg igenis gyerek paszod, én is azt voltam 10+ éve.

2023. máj. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Huszon évesen buktam a tini csajokra a korombeliekre meg a harmincasokra. Most vagyok 30+ és 25-45 éves korúak tetszenek de gyerek nélkül(valamiért taszìtanak). Az én világomban ez normális.
2023. máj. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!