Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális dolog fiatal nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog fiatal nők iránt vonzódni?

Figyelt kérdés
Mostanság rengeteg kb. 15-16 éves fiatal nőt látok, és csodálkozom, hogy mennyire jól néznek ki. Huszonéves férfiként hozzájuk is vonzódom, nem csak az idősebb nőkhöz. Más férfi is így van ezzel?

2023. máj. 12. 10:48
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
72%

Nincs is több kérdésem.


(Egyébként értettem hogy nem komoly kapcsolat céljából meg a nyaladzas a tinikre, nyugi ;) )

2023. jún. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
65%

"Ha lányotokról lesz akkor megnézem mi lesz veletek, amikor a hozzatok hasonló tobbi fsz fogja bámulni a szerintetek már “érett nő”, tini kanyarokat. ;) pacsizzatok majd össze akkor is, gratuláljatok neki."

mi lenne? amíg világ a világ, a férfiak megnézik a jó alakú fiatal csajokat, ezt apukaként is fel tudod dolgozni. ahogy azt is, hogy a barátnőivel elmennek bulizni, a barátjával valószínűleg nem csak egymás kezét fogják, stb. stb. - magyarán a kislányodból nagylány lett.

nyilván a bunkó bámulás, nyomulás, zaklatás, stb más tészta. (de ez egyébként más korosztályokkal szemben sem elfogadható viselkedés)

2023. jún. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Ha nincs ráírva mennyi idős és nem ismered fejlett nőies alakja van nem kamasz akkor normális egeszséges ferfi vagy.
2023. júl. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
67%

Azért értelmes ember tud különbséget tenni egy 15 éves kiscsaj és egy 21-22 éves nő között külsőre... csak nem akar, mert könnyebb azt hazudni, hogy hát "kinézett az mán 23-nak is". Aki testileg nem 100%-osan fejlett nőre nyáladzik, annak vannak gondok. Nem pedo, mert az nem az a kategória, de efebofil.


Az meg megint más kérdés, hogy azért tényleg nem mindegy, hogy egy korabeli sráccal fedezik fel egymást vagy egy huszonéves f...paraszt hazudozza neki össze a csillagokat is az égről - a korosztályába tartozó srácok ugyanolyan tapasztalatlanok és kevésbé használják őket ki tapasztalat szerint, mint a meglett férfiak.

2023. aug. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
34. Lehet de sok a tulhormonizalt is.. akiket 18-9 nek neznek inkabb.
2023. aug. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Ugyanmár utolsó, korabeli srácok között is ugyanannyi f...paraszt van, mint huszonévesek között, és huszonévesek is lehetnek fülig szerelmesek az adott tizenévesbe.


Volt 22 évesen 16 éves barátnőm, 3 évig voltunk együtt. Simán feleségül vettem volna később, abszolút tartósnak kezeltem a kapcsolatunkat, ismerte a családom, a barátaim, én is ismertem az ő családját, voltam velük nyaraláson is. Aztán máshogy alakult.

Az "utódom" majdnem 30 éves volt, amikor megismerkedtek - a lány már felnőtt ugye, 19 vagy 20 éves volt már nem emlékszem -, pár hónapig jártak, egyszer a férfi csavarlazító szívása után elbódulva kicsit nehezen fogadta el, hogy szakít vele a lány, találkozót kért és elcsattant egy pofon.


Melyik férfi volt a f...paraszt? Gondolom én, mivel 22 évesen 16 éves lányra "csorgattam a nyálamat"...


Maga a nyáladzás ugyanolyan gáz tizenévesekkel kapcsolatban meg 30 évesekkel kapcsolatban is, és lehet tisztelettel közeledni tizenévesekhez - persze nem 30 évesen - és 30+ évesekhez is.

2023. aug. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
0%

Fiatal nő??

Pedofil f@sz. Ők még gyerekek

2023. aug. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!