Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaktól kérdezem. Első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaktól kérdezem. Első randi után hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Ti keresitek a nőt, vagy vártok hogy keressen? Mivel jelzitek hogy jól éreztétek magatokat? Minden érdekel ezzel kapcsolatban.
2023. máj. 12. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ha kapcsolatban van, nem fogok odamenni hozza. Ha kellek neki, akkor keressen meg vagy adjon tudtamra hogy szakitottak.

Ezen kivul csak akkor megyek oda, ha latom hogy viszonozza. Pl mosolygas, szemezes

2023. máj. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4%

Baszki nem olvastam a kerdest rendesen xd

Amugy elso randin megkeresem, de utana elvarom hogy o is keressen.

2023. máj. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Ha mindig csak én keresem őt, csak én hívom csak én írok neki, akkor megunom mert túl egyoldalú és úgy érzem, hogy egyébként le se sz**ar.
2023. máj. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Írok neki üzit, h hazaértem, jól éreztem magam vele és folytatom az elkezdett beszélgetést. 40F
2023. máj. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!