Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 32 évesen, szűz nőként érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 évesen, szűz nőként érdemes megpróbálnom utolsó esélyként a Tinderes ismerkedést, ha van némi testi hibám?

Figyelt kérdés
Kicsi gyerek voltam még, amikor mamám dobermannjával játszottam, megcsúsztam, és reflexből belecsimpaszkodtam a fülébe, hogy ne essek hanyatt, ezután a kutya megharapott a combomon. Sajnos nagyon csúnyán és mélyen, össze kellett varni a sebet, a mai napig eléggé látszik a helye, emiatt nagyon gátlásos vagyok. Strandra például nem járok sosem, kizárólag barátnőknél, rokonoknál megyek bele a családi medencébe, ahol ismeretlenek nem láthatnak. Ismerkedésnél is nagyon gátlásos vagyok, nálam az teljességgel elképzelhetetlen, hogy az első pár randin levetkőzzek, a többiről nem is beszélve. Nem vagyok teljesen kezdő, csókolóztam már, illetve orálisan, kézzel kielégítettem pasit, de úgy, hogy közben nadrágban maradtam, nem hagytam, hogy engem is kényeztessen. Már nagyon vágyok rá, ahogy a szexre is, de olyan pasit szeretnék valahol találni, aki megérti, hogy nagyon gátlásos vagyok, lassabban akarok haladni, mint az átlag, aki ad időt, hogy fokozatosan levetkőzzem a félelmeimet. Aki szeretné, hogy először érzelmi kötődés alakuljon ki köztünk, majd utána testiség, közben pedig nem néz hülyének, nem szexel, szexchatel mással a hátam mögött.

2023. máj. 13. 15:58
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Tudom könnyű ezt mondani, de 100%-ig biztosra mondom, hogy téged ez ezerszer jobban zavar, mint a leendő barátodat fogja.

Beszélj erről majd ha lesz valakid, őszintén.

És eleinte ha könnyebb, vegyél fel combfixet vagy nyitott harisnyanadrágot, és idővel majd leküzdöd valószínűleg ezt a gátlásosságot.

2023. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Bármivel össze tudnám társítani a leírtakat csak a Tinderrel nem. De tényleg.
2023. máj. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Rengeteget dolgozom, a munkahelyemen nem alakítanék ki senkivel kapcsolatot, egyébként is többségük kapcsolatban él. Naponta járok bevásárolni, néha-néha beülök valahova a barátnőimmel és bulizni is el szoktam menni, de azt tapasztalom, hogy utóbbi helyen a pasik zöme egyéjszakás kalandot keres, vagy az én korosztályom nem is nagyon van jelen, inkább csak fiatalabbak. Legtöbben ma már online ismerkednek, élőben mindenki bele van bújva a telefonjába.
2023. máj. 13. 16:29
 4/36 anonim ***** válasza:
95%

Ma akkor pszichologushoz kellett volna vinni.

Grat minden kutyás szülőnek

2023. máj. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
*már akkor
2023. máj. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen esetekben kifejezetten előny lehet ha megcsináltatod plasztikával.
2023. máj. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Senkit nem fog zavarni.

Tehát eleve azt kéne elfogadnod, hogy nincs semmi olyan bajod, amit szégyellni kellene bármilyen szempontból is.

2023. máj. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Sztem egyáltalán nem gond a legtöbb férfinél ez a testi hiba. És az sem, ha nem akarod láttatni. Nem ez fogja eldönteni, hogy sikeres-e a kapcsolat. Vagy, ha ezen múlik az illetőnél, inkább jobb is, ha nem folytatódik.
2023. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Sajnos a jobb combom belső részén van legnagyobb részben, ami elég közel van a puncimhoz. Szerintem nem lenne olyan pasi, aki ezt meglátva ne lankadna le, ami iszonyú megalázó helyzet lenne mindkettőnknek.
2023. máj. 13. 16:54
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne ebből semmi baj. Nem ismered eléggé a férfiakat :)
2023. máj. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!