Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 32 évesen, szűz nőként érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 évesen, szűz nőként érdemes megpróbálnom utolsó esélyként a Tinderes ismerkedést, ha van némi testi hibám?

Figyelt kérdés
Kicsi gyerek voltam még, amikor mamám dobermannjával játszottam, megcsúsztam, és reflexből belecsimpaszkodtam a fülébe, hogy ne essek hanyatt, ezután a kutya megharapott a combomon. Sajnos nagyon csúnyán és mélyen, össze kellett varni a sebet, a mai napig eléggé látszik a helye, emiatt nagyon gátlásos vagyok. Strandra például nem járok sosem, kizárólag barátnőknél, rokonoknál megyek bele a családi medencébe, ahol ismeretlenek nem láthatnak. Ismerkedésnél is nagyon gátlásos vagyok, nálam az teljességgel elképzelhetetlen, hogy az első pár randin levetkőzzek, a többiről nem is beszélve. Nem vagyok teljesen kezdő, csókolóztam már, illetve orálisan, kézzel kielégítettem pasit, de úgy, hogy közben nadrágban maradtam, nem hagytam, hogy engem is kényeztessen. Már nagyon vágyok rá, ahogy a szexre is, de olyan pasit szeretnék valahol találni, aki megérti, hogy nagyon gátlásos vagyok, lassabban akarok haladni, mint az átlag, aki ad időt, hogy fokozatosan levetkőzzem a félelmeimet. Aki szeretné, hogy először érzelmi kötődés alakuljon ki köztünk, majd utána testiség, közben pedig nem néz hülyének, nem szexel, szexchatel mással a hátam mögött.

2023. máj. 13. 15:58
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
18%

20-as, 32 évesen szűz nőként nem vagy épp túlzott válogatási helyzetben. Szerintem ezt kéne tudatosítsd, és elfogadni megpróbálni a heget, akár pszichológussal. Vagy csináltasd meg plasztikával. De erre magad is rájöhettél volna már réges rég.


Panaszkodni könnyebb ,mint tenni azt látom.

2023. máj. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
92%
Nincs azzal semmi baj hogy szűz, inkább ismerkednél olyannal akinek már van 2 gyereke? mert 32 évesen az a jellemző
2023. máj. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
94%

Ősszintén mondom férfiként, hogy ez nem jelent a világon semmit. Már így is elpazaroltál 10-15 jó évet, mire vársz? Egyetlen partner sem fog problémázni ezen. Különben is: senki sem tökéletes.

Szóval, rajta, kezdj el élni!

2023. máj. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
66%

Nem bunkóságból, de hogy várhatod el egy férfitól, hogy szeresse a testedet, ha te sem önmagadat, se a testedet nem szereted? A magabiztosság szexi. Mindenkinek vannak hibái, de meg kell tanulni kezelni a helyzetet és büszkének lenni rá. Pl engem évekig szekáltak iskolában, hogy milyen nagy az orrom (bazilikakilincs és társai) + később azzal is,hogy szőrös a kezem. Tudatosan dolgoztam rajta, hogy ez ne nyomja rá évekig a bélyeget az önbizalmamra. Azóta,hogy nem egy tehetetlen átlátszó valami vagyok rengeteg pasi dícséri az orromat. Rakok fel oldalról készült képeket és egyáltalán nem szégyellem,hogy nagy. Akik korábban szekáltak iskolában most randira hívnak... Jól esik vissza sem írni nekik. Minden fejben dől el. Amíg ilyen szintű gátlásaid vannak, hogy a strandra sem mersz kilépni, addig a szexet sem fogod élvezni, mert nem fogod tudni elengedni magad.

A tinder és társai még így is szétcseszi az ember önbizalmát/hitét az emberiségben és férfiakban, hogy jól nézek ki és magabiztos vagyok, akkor szerinted mit fog tenni egy ilyen durván gátlásos szűz nővel? Pár hét után futnál egy pszichológushoz és csak csalódnál a pasikban,zárdába vonulnál. Nagyon nem jó embereket fogsz bevonzani ilyen gátlásokkal,mert egyszerűen a normális embereket a normális, egészséges önbizalmú emberek vonzzák és nem a görcsös gátlásos emberek.

Sajnálom, hogy ilyen nyers voltam, de hidd el, hogy csak jót akarok.

Inkább most egy pszichológus,hogy segítse ezeket a gátlásokat levetkőzni, mint később pszichiáter,mert összeszedsz pár elmebeteget ezzel a nulla önbizalommal.

2023. máj. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van kutyaharapasbol eredo hegeim a fejemen, de azt tobb, mint 20 oltessel varrtak ossze, szoval nem kispalyas.



Ha valaki ismeretlen megkerdezi, hogy mik azok a hegek, azt szoktam mondani, hogy bandahaboruban osszevagdaltak, igy el van kerulve a bullying, a katonasagnal sem nagyon kostolgattak, csak a tisztesek :)



Vagyis igazuk van azoknak, akik azt mondjak, hogy ha az elet citromot ad, csinalj belole limonadet. Nagy bolcsesseg ez!



38F incel

2023. máj. 14. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
0%
Csak én érzem úgy, hogy ez csak egy kitalált szappanopera?
2023. máj. 14. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Szintén nőként nekem az arcomon van kutyaharapás miatt heg. Engem is sokáig zavart, de hallod? Senkit nem erdekel :D 18 éves korom óta szinte mindig van pasim (most 28 vagyok) es egyaltalan nen erdekli ez oket. Az egyik meg menonek is titulalta :D. Nekem 6 eves koromban tortent. 3 eve megplasztikaztattam, de meg igy is latszik. De mar engem sem erdekel. Hidd el, hogy ez kicsit sem fogja zavarni a pasidat, nem ezt fogja latni benned. Inkabb az onbizalmadon dolgozz, mert az onbizalomhiany zavarobb, mint a heg. :) Ha szeretnel meg beszelni rola, irj majd nyugodtan.
2023. máj. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem egy kitalált kérdés akkor dobj egy privatot kérdező. Benne egy kis bemutatkozóval és képpel magadról. Ha amúgy csinos vagy akkor a szüzesség meg a heg a lábadon senkit nem zavarna.
2023. máj. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
100%

Szerintem kezd egy pszichológussal, aki segít egy kicsit enyhíteni.

Mindenkinek vannak ám frusztrációi, csak nem mindenki mutatja.

2023. máj. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
90%
Én is hasonló korú, szűz nő vagyok. Van 4-5 hegem, egy kanülös vágás a belső combomon. Eddig csak megemlítették a férfiak, hogy mi az. Nekik is van szemük, de megerősíteni tudom, nem volt bajuk ezzel sosem. Sem a ragyás arcommal, mellkasommal. Nem ez számít. Ha emiatt a buta szorongás miatt félsz élni, nyitni, akkor nagyon meg fogod bánni később. Adj a külsődre, tedd helyre az önértékelésed, fejleszd a személyiséged! Azzal foglalkozz, amin tudsz változtatni!! Ne hallgass a lehúzó emberekre. A legjobb pozícióban vagy társkeresésre, ha belül is rendben leszel! :) írhatsz nyugodtan.
2023. máj. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!