Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 32 évesen, szűz nőként érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 évesen, szűz nőként érdemes megpróbálnom utolsó esélyként a Tinderes ismerkedést, ha van némi testi hibám?

Figyelt kérdés
Kicsi gyerek voltam még, amikor mamám dobermannjával játszottam, megcsúsztam, és reflexből belecsimpaszkodtam a fülébe, hogy ne essek hanyatt, ezután a kutya megharapott a combomon. Sajnos nagyon csúnyán és mélyen, össze kellett varni a sebet, a mai napig eléggé látszik a helye, emiatt nagyon gátlásos vagyok. Strandra például nem járok sosem, kizárólag barátnőknél, rokonoknál megyek bele a családi medencébe, ahol ismeretlenek nem láthatnak. Ismerkedésnél is nagyon gátlásos vagyok, nálam az teljességgel elképzelhetetlen, hogy az első pár randin levetkőzzek, a többiről nem is beszélve. Nem vagyok teljesen kezdő, csókolóztam már, illetve orálisan, kézzel kielégítettem pasit, de úgy, hogy közben nadrágban maradtam, nem hagytam, hogy engem is kényeztessen. Már nagyon vágyok rá, ahogy a szexre is, de olyan pasit szeretnék valahol találni, aki megérti, hogy nagyon gátlásos vagyok, lassabban akarok haladni, mint az átlag, aki ad időt, hogy fokozatosan levetkőzzem a félelmeimet. Aki szeretné, hogy először érzelmi kötődés alakuljon ki köztünk, majd utána testiség, közben pedig nem néz hülyének, nem szexel, szexchatel mással a hátam mögött.

2023. máj. 13. 15:58
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
49%

"Van 4-5 hegem, egy kanülös vágás a belső combomon. Eddig csak megemlítették a férfiak, hogy mi az"



Akkor gondolom csak az aszcendensed Szuz :)



38F incel

2023. máj. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

31#

Egy rövidebb szoknyából, haspólóból is látható a sok heg, a sportról nem is beszélve (sort, top kombó). Nem, ehhez nem kell levetkőzni senkinek. Ám senkit nem zavart.

2023. máj. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
89%

Par heg par horcsolas, nezz meg egy sportolot, napi szinten szereznek lila foltokat horzsolasokat.

Nem vesz el belolluk semmit, a belsödön kell valtoztatni, szeresd magad, a tested. Nincs mit szegyelni.

2023. máj. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként engem egyáltalán nem zavarna, hidd el, hogy nem számít. Kezdj el dolgozni a magabiztosságod fejlesztésén, mert ez a sérülésed sajnos nagy önbizalomhiányba sodort az évek alatt, de teljesen alaptalanul. Próbálj meg tudatosan fejleszteni ezen, légy bátor, nem ezen fog múlni, hogy találsz-e társat. Sok sikert!


F

2023. máj. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Ahogy mondják a többiek nem gond és először neked kell el fogadni önmagad,a pasikat meg ne fogja zavarni.


Én is iszonyatosan gátlásos vagyok bár én simán csak ronda vagyok pasiként esélyem nincs semmire szóval én szívesen cserélnék veled.

Írhatnék privátot de minek 100% hogy nem akarnál ismerkedni velem.

2023. máj. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

Az exem majdnem levágta a lábát flexxel, illetve a keze is műtve van mert szilánkosra tört egyszer.

Mások szülés után a császármetszés heggel is tudnak újra pasizni.

Ne aggódj már

2023. okt. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!