Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 32 évesen, szűz nőként érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 évesen, szűz nőként érdemes megpróbálnom utolsó esélyként a Tinderes ismerkedést, ha van némi testi hibám?

Figyelt kérdés
Kicsi gyerek voltam még, amikor mamám dobermannjával játszottam, megcsúsztam, és reflexből belecsimpaszkodtam a fülébe, hogy ne essek hanyatt, ezután a kutya megharapott a combomon. Sajnos nagyon csúnyán és mélyen, össze kellett varni a sebet, a mai napig eléggé látszik a helye, emiatt nagyon gátlásos vagyok. Strandra például nem járok sosem, kizárólag barátnőknél, rokonoknál megyek bele a családi medencébe, ahol ismeretlenek nem láthatnak. Ismerkedésnél is nagyon gátlásos vagyok, nálam az teljességgel elképzelhetetlen, hogy az első pár randin levetkőzzek, a többiről nem is beszélve. Nem vagyok teljesen kezdő, csókolóztam már, illetve orálisan, kézzel kielégítettem pasit, de úgy, hogy közben nadrágban maradtam, nem hagytam, hogy engem is kényeztessen. Már nagyon vágyok rá, ahogy a szexre is, de olyan pasit szeretnék valahol találni, aki megérti, hogy nagyon gátlásos vagyok, lassabban akarok haladni, mint az átlag, aki ad időt, hogy fokozatosan levetkőzzem a félelmeimet. Aki szeretné, hogy először érzelmi kötődés alakuljon ki köztünk, majd utána testiség, közben pedig nem néz hülyének, nem szexel, szexchatel mással a hátam mögött.

2023. máj. 13. 15:58
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilten fetish öltözetek, ahol csak a lényeg van kivágva :).

Sztem kellő lazasággal meg lehet oldani. Ahhoz meg sok kommunikáció, beszélgetés kellene, hogy kialakuljon a lázaság. Sztem, megoldható. Inkább jó szűrő ez, hogy a sekélyes embereket elkerüld. Sok mélyebb érzésű ember van, akit nem zavarna és támogatna bármiben, ha téged aggaszt a látvány.

2023. máj. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem h felsz, de ez nem hatrany. Barkinek elofordul egy kis hiba, akar veleszuletett, akar szerzett serules. Nagyon sokunknak van, akar hege.

Igenis kezdj ismerkedni, szűrd ki kivel erdemes, talald meg azt a tarsat aki, szora erdemes. Kezd bele parkapcsolatba, meselj errol a balesetről neki. Es hidd el, korbe fogja csokolgatni. Semmi baj nincs.


Hidd el h ezzel nincs semmi baj. Kerlek menj el egy szakertöhöz. Ugy erzem kicsit kikell ezt beszelned magadbol, fel kell dolgoznod. Kerlek kicsit dolgozz a belsodon. Szuksege van a lelkednek egy belső erősitésre. Semmi baj nincs veled. Biztosan gyonyoru vagy a hibak ellenére is! Sok szerencset ne add fel sosem.

2023. máj. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
2023. máj. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Ismerek egy nőt, akin elég nagy égési, vagy forrázási heg van. Csinos, szép nő, van párja is.
2023. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
17%
Nem akarlak elkeseríteni de ennyi idősen már senki nem fog éveket várni rád mire lefekszel vele
2023. máj. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
71%
Maga a heg nem lenne gond de az ilyen fokú gátlásosságból adódhatnak problémák
2023. máj. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek, nekem egy enyhébb bőrproblemam van a hátamon, pattanásos és heges, nem durván de látszik

Csak egyszer engedtem egy nagyon jó pasinak hogy lássa, mert annyira tetszett hogy elfelejtettem hogy van ez a gondom

Azóta is szégyellem és soha tobbe nem akarok levetkozni senki előtt

Én is szűz vagyok

2023. máj. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
0%
Privat ment, valasz nem jott. Vagy kamu vagy megerdemli, hogy egyedul maradjon.
2023. máj. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
80%
18 - nem érdemli meg, attól még nem kell szóba állnia minden nyomorékkal
2023. máj. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Nem évekre gondoltam természtesen, hanem arra, hogy pár randi után még nem és haladjunk fokozatosan.

Rengeteg privát üzenetet kaptam, semelyikre sem válaszoltam még, csak olvastam őket. Igazából nem láttok engem, én sem titeket, nem tudom, hogy hol laktok stb, így lehet, hogy kölcsönösen nem jönnének be egymásnak, elég nagy lutri lenne így elkezdeni ismerkedni. Képet meg bárkiről fel lehet tölteni. Egy hitelesített Tinder-profilban épp ezért nagyobb bizalmam van.

2023. máj. 13. 19:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!