Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 éves férfi már nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves férfi már nagyon elvan késve a normális kapcsolat kialakításában?

Figyelt kérdés

A szüleivel laktak csóró körülmények közt. A szülei 4 éve haltak meg. Azaz a férfi 31 éves koráig úgy volt kezelve mint egy “gyerek”. Haza nem is lehetett volna lányt vinni. Kiváncsi idősek voltak és mindenbe beleszóltak/szabályoztak. 20 as éveiben volt dolga 1-2 lánnyal de szexig se jutott el. Most itt van 35 évesen tapasztalatlanul és az élet nehézségei miatt megviselten. Mérgesen,túlsúllyal, rosszul fizető állással. Semmi egzisztencia.


Van esélye még megismerni egy nőt aki így elfogadja ? Vagy ha kibírt 35 évet így akkor már mindegy a maradék 20 ra ha magányos marad?


2023. máj. 17. 06:29
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
81%
De egyébként, mik az elvárásaid? Mert ez eddig nem derult ki
2023. máj. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
81%
Fogyj le, tanulj, szocializálodj
2023. máj. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

#21


Nem magasak. Csak legyen normális.

2023. máj. 17. 11:29
 24/41 anonim ***** válasza:
81%
Mi az hogy "normális"?
2023. máj. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
78%
Latod 20-as, hogy mennyire nem erted a vilagot? Segito szandekkal irtam, te megis a rosszindulatot veled felfedezni benne. Leritam, hogy mit kene csinalni, mit nem kene csinalni, leirtam azt is, hogy mi akadalyoz benne, hogy tudj ellene tenni. Erre mi a valasz? Megint bant teged valaki, az egesz vilag ellened van. A legjobb allatorvosi lo vagy incel szempontbol. Produkalod az osszes tunetet, ami tarsadalmilag szamkivetette tesz. Fejben van a problema, tovabbra is.
2023. máj. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
74%
A normális ezek szerint az, aki nem ítéli el az enyhén túlsúlyos, szegény antiszoc palikat.
2023. máj. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Normális az akivel lehet beszélgetni. Kedves - jó hangulatú - személyiségű partner. Akivel lehet tervezni, boldogan időt tölteni. Aki nem azon akad fönn ha valaki 68 kg vagy 70 vagy 80. Nem számokhoz köti az ismerkedést. Akinek nincsenek olyan pénzbeli igényei amit csak a milliomosok tudnak hozni. Megelégszik az átlaggal.
2023. máj. 17. 11:55
 28/41 anonim ***** válasza:
0%
A problema, hogy te boven az atlag alatt vagy. Egy incel sosem kozeliti meg az atlagot, hanem a legalja az osszes ferfinek. Es igazad van, ez kiloktol fuggetlen, mert azokat lehet kompenzalni egy jo szemelyiseggel.
2023. máj. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

#28


Nekem jó a személyiségem! Nem hiszem hogy átlag alatti lennék, vagy incel! Incel az aki senkinek nem kell! Nekem volt több nő is aki ismerkedett és többet akartak! Igaz évekkel ezelőtt volt.

2023. máj. 17. 12:20
 30/41 anonim ***** válasza:
66%
Az elobb irtad, hogy se tanulni nem akarsz, se uj munkahelyet, motivalatlan vagy az elet ket legnagyobb reszet kitevo folyamatban. Ez nem resze a szemelyisegnek? A folyamatos fejlodes sem az? A keszseg uj dolgok megtanulasara? A sodrodas, mint problemahalmaz sem? Egy lehangolt, eletunt, az eletben vergodo embernek tunsz igy a neten keresztul, megspekelve nemi depresszioba hajlo magannyal, onbizalomhiannyal meg kerdesnek alcazott, szanalomvoksokat gyujto martirkodassal. Tenyleg a legjobb szemelyiseged van. Fel tudnad sorolni, hogy milyen egyeb szemelyisegjegyeid vannak, ami ellentetelezi a fentieket? Mert a valaszaid alapjan, legyen a no normalis, akarmit is jelent ez, mint kriterium, nem az latszik, hogy sorban allnak nalad a jo szemelyiseged miatt a nok. Hanem az ellenkezoje. Rossz a szemelyieged es melle van meg egy csomo jarulekos hatranyod is. Most mar tenyleg kivancsi vagyok a jo szemelyisegjegyeidre.
2023. máj. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!