Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 éves férfi már nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves férfi már nagyon elvan késve a normális kapcsolat kialakításában?

Figyelt kérdés

A szüleivel laktak csóró körülmények közt. A szülei 4 éve haltak meg. Azaz a férfi 31 éves koráig úgy volt kezelve mint egy “gyerek”. Haza nem is lehetett volna lányt vinni. Kiváncsi idősek voltak és mindenbe beleszóltak/szabályoztak. 20 as éveiben volt dolga 1-2 lánnyal de szexig se jutott el. Most itt van 35 évesen tapasztalatlanul és az élet nehézségei miatt megviselten. Mérgesen,túlsúllyal, rosszul fizető állással. Semmi egzisztencia.


Van esélye még megismerni egy nőt aki így elfogadja ? Vagy ha kibírt 35 évet így akkor már mindegy a maradék 20 ra ha magányos marad?


2023. máj. 17. 06:29
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Én szüleimmel élek van munkàm de amúgy gazdag a családunk oszt mégsem àllnak velem szóba. Igaz kaocsolatom meg kalandom màr volt az3rt nőkkel ,de ez van én befejeztem.
2023. máj. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!