Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szakma/végzettség mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyfiú12 kérdése:

A szakma/végzettség mennyire előny/hátrány a társkeresésben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


24 éves srác vagyok és hamarosan végzek az ELTE-n angol német szakon középiskolai tanárként. Tekintve a jelenlegi helyzetet Magyarországon nem csoda, hogy egzisztenciális válságban szenvedek és nem tudom, hogy ezzel a végzettséggel hogyan tudnék (nem csak önmagamat) de másokat is eltartani. Szingli vagyok és szeretnék nyilván ismerkedni de félek, hogy a szakmám ebben meggátolna a fentebb említett okokból adódóan, hiszen a nők az anyagi biztonságot (is) keresik egy férfiban.


Persze mondható, hogy a nő tartsa el magát, hiszen a 21. században már járhatnak egyetemre, dolgozhatnak úgyanúgy mint a férfiak ugyanolyan bérezésért bármelyik pozícióban de azért a berögződések azok berögződések maradnak tehát továbbra is a férfinak kell a kenyérkeresőnek maradnia.


Kérdésem az lenne, hogy szerintetek mennyire megalapozottak az aggályaim?



2023. máj. 19. 13:17
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

20

Baromság!

2023. máj. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
44%

21.

Tuti biztos, hogy nem, mert megtapasztaltam.

Van olyan társkereső, ahova diploma nélkül nélkül fölse tudsz regisztráli.

Senkit nem érdekel, hogy 2 miliót keresel havonta, jól nézel ki, sármos vagy, teljesen rendben van az életed, ez csak egy szarkupac.

A pénz a nőknek csak egy híres emberek képével ellátott szines papírdarab.

A diploma viszont egy arany keretbe foglalt ikonikus festmény. Út a jövőbe.

20.

2023. máj. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
39%

22

Le se szarom, milyen vegzettsége van a pasinak! Az intelligencia nem dioloma függvénye, ahogy a talpraesettség, vagy a kötélidegek megléte sem... Ez utóbbiak sokkal fontosabb skillek, mint egy darab papir, (amivel amugy én rendelkezem)

2023. máj. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

23.

Egyetértek.

Csak sajnos a valóság az sokszor más. De persze szerencsére vannak kivételek.

22#

2023. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Lazán kereshetsz naponta 50EFt-ot. 20 munkanappal számítva az egy misi. Magántanár jeligére.
2023. jún. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
63%
Sose várnám el, hogy engem valaki eltartson. Most szerzem a mesterdiplomámat közben, szintén "büfészakon". 23L
2023. jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Tanári diplomával is lehet tisztességesen élni, ott is van szakmai előmenetel. Ráadásul magán órákat is lehet tartani, hivatalosan is. Valamint rövidesen béremelés is várható a szakmában. Én nem aggódnék.
2023. jún. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Így van.

Szerintem is rendeződik ez a helyzet, csak persze vannak akadályok. Az élet csak úgy szép, ha bukkanó is van benne.


Csak-csak lenyugszik az a fránya bal oldal, megjönnek a pénzek, és akkor kaptak igéretet a tanárok is. Reméljük be is lesz tartva.

Egyébként meg ahogy az előző is írja, mindíg van valami megoldás. Magánórák, egyebek.


Én tudok olyan tanárnőt pl aki fönn van egy szexpartner kereső oldalon, és onnan fogad vendégeket esténként.

Nem mindenkivel, nem akármikor.

Csak aki szimpatikus, és megvan a szikra.

Így megvan a szexuális élete is, és egy kis fizetés kiegészítés is.

Nem kér pénzt pofátlanul , hisz ami jó, az neki is jó. Csak becsület kassza van, aztán ki mennyit gondol, ki mennyire érezte jól magát.

2023. jún. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!