Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok sikertelen Tinderen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok sikertelen Tinderen?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja szingli vagyok, még sosem próbáltam az online társkeresést, így végül belevágtam a tinderezésbe, de eddig nagyon keserű tapasztalataim vannak, kellemetlen csalódás az egész. 26 éves vagyok, többdiplomás, nem kifejezetten jóképű, de egész helyes srác. Igényes vagyok, nincs rajtam egy kg felesleg sem (jó, kigyúrt sem vagyok). Teljesen normális képeket töltöttem fel, semmi tükör előtt pózolós, kocsi előtt feszítős, műmájerkodós fotó, semmi szelfi. Vagy nevezetességeknél vagyok fotózva vagy természetjárás közben szép helyen. Hobbikkal, egyéb infokkal kitöltve a profilom, semmi kínos, gagyi vicc, őszintén leírva, hogy hosszútávú kapcsolatot keresek, keresett korosztálynak beállítva 20-26 év közötti nők a budapesti lakhelyem 40 km-es körzetében.


1 hét alatt nem viccelek, szerintem összesen 14 órányit használtam az appot, húzogattam profilokat jobbra-balra. Több ezer profilt dobott elém, ennek talán 30%-át húztam jobbra, ez így is sokszáz profil. Előfizettem platinum csomagra mondván had lássam, hogy kik lájkolnak. Összesen 1 matchem volt és 3 másik nő lájkolt (de ők nem tetszettek/nem voltak szimpatikusak, így én nem viszonoztam). Platinum csomag miatt kaptam superlikeokat is, ezeket is ellőttem, így írhattam már match előtt is a lányoknak, de semmi válasz. Semmi kínosan gagyi, vagy szexista vagy elcsépelt dumát nem mondtam, viccesen reflektáltam egy-egy képükre. Ne higgyétek, hogy ilyen kimázolt particsajokra vagy konditeremben/plázában pózoló cicababákra írtam volna rá. Teljesen normális nőkre, kifejeztten keresve az egyetemista, diplomás, értelmiséginek tűnő lányokat, illetve azokat akik szimpatikusnak, aranyosnak tűnnek.


Mi miatt lehet, hogy ennyire nagy 0 számomra ez az egész? Azért az, hogy 1 hét alatt csak 3 nőnek tetszettem az nagyon rossz arány. Mert az még OK is lehet, ha sok nőnek aki nekem tetszik én nem jövök be, de hogy még a kevésbé szép vagy csinos lányoktól sem kapok lájkot az durva. Lehet, hogy a Tinder nem dobja fel a profilomat vagy mi miatt lehet ez?



2023. máj. 28. 21:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Azt írtad néhány hónapja vagy szingli..van aki évekig nem talál magának párt. Nem kell feladni ilyen hamar,ez csak a tinder..tele van érdekesebbnél érdekesebb emberekkel.Talán így a legjobb ha ott nem találsz senkit, mert ha kihasználnak,lehet hogy még rosszabbul fogod érezni magadat.
2023. máj. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem a randivonal.hu jobban bejön. Előfizetés nélkül semmit nem érsz ott, de előfizetéssel nagyobb az esélyed. Sokkal több randim volt onnan 3 hónap alatt, mint Tinderen 2 éven keresztül...


40F

2023. máj. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Tinder és a többi közösségi/társkereső egy szar. Régen mikor még nem vezették be minden putriba az internetet, és nem volt mindenki zsebében net. Így vagy nyaralt, vagy mutogatta magát. Esetleg otthonról feltöltötte az adott képen. Msn, gyalogló chat volt. Nem kinézetre hanem jó szórakozásra épült az egesze minden jobb volt...
2023. máj. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%

Mert nem keresnek társat, csak unalomból vannak fent, vagy hogy az egójukat fényezzék a lájkokkal, vagy hogy szórakoztasd, de eszük ágában sincs találkozni. Csak szeretik húzogatni az embereket jobbra balra, de ha jobbra húznak se írnak vissza, vagy nagy ritkán visszaírnak, de akkor is zsákutcába vezet a beszélgetés. Tudom, mert én is ezt csináltam egy kis ideig, aztán töröltem az appot. :D

L

2023. máj. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A 6-os és a 7-es válaszra rácsatlakozva, valóban kevesebben használják a tavaly novemberben 10. születésnapját ünneplő Tindert:


[link]

2023. máj. 30. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem több év alatt nem jött össze semmi Tinderen, ez ilyen. :D


23F

2023. máj. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#7


40 lájk az rengeteg.

Igaz, 2020-ban nekem is volt annyi, de akkor mindenki be volt fordulva, szóval erre alapozni egy kicsit túlzás... meg aztán, nem is lettem vele előrébb. :D


#15

2023. máj. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!