Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet találni egy helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet találni egy helyes megértő férfit, aki vonzòdik a ducibb nőkhöz?

Figyelt kérdés

Szèp arcom van, igényes vagyok, nagy fenekem, és mellem van, a derekam karcsúbb. Szóval nem vagyok csúnya, de akinek a vékony nők jönnek be, azoknak nyilván nem tetszek.

21 éves vagyok, és vonzódok az idősebb férfiakhoz(max 35). Még szűz is.

Nem feltétlen kapcsolatot keresek.

Szinte csak olyan helyekre járok, ahol az én korosztályom van, akiket nem találok vonzónak.

Keresek valakit, aki igényes, és nem érzi kevesebbnek a nőket a férfiaknál, nem fog átverni, kihasználni.

Nem ezen az oldalon keresek, élőben szeretnék ismerkedni.

Már eljutottam oda, hogy tényleg el szeretném veszíteni, és nem egy buliban egy idegennel...

Hol találhatokcilyen férfit, és hogy jelezzem nekik, hogy ha tetszem neki, nyugodtan közeledjen, mert bejönnek az idősebbek. Hogy tudassam vele, hogy eleinte fèlénkebb vagyok, hogy ne menjem el a kedve tőlem, mire feloldódnék?



2023. máj. 29. 20:19
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
57%
#9 Sok fantasztikus filmet neztel vagy nezel.
2023. máj. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
94%
Itt is van ismerkedési kategória! Nem rosszabb mint más oldalakon!
2023. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
6%
Neked alfahím kell, nem megértő pasi
2023. máj. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
0%
Önként jelentkezek
2023. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
17%
Te csak elveszíteni akarod. Lehet az van benned, hogy találsz egy pasit és örökké együtt, boldogság meg minden. Sajnos ez mese, amint elveszted fog jönni az érzés, hogy kipróbálj más pasikat is, hogy mit adnak, te mit adsz, mit hoznak, mit hozol ki belőlük. Én inkább a kalandokat ajánlanám neked most. De ha kapcsolat jönne össze neked, mivel írod, hogy az idősebbek jönnek be, talán nem bszod szét a precedens szívét, talán dörzsölt róka lesz és nem bolondul beléd, hogy aztán megcsald, vagy elhagyd.
2023. máj. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
25%
Valamiért mindig kamunak gondolom ezeket a kérdéseket
2023. máj. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
29%

Én meg szánalmasnak gondolom az embereket, akik azt hiszik hogy minden teltebb nő lusta és zabál össze-vissza.


Hagyjuk már, már az összes kaja génkezelt és tele van hormonokkal. Akkor miről beszélünk?



Kérdező, itt ne ismerkedj.. sok a megkeseredett, rosszindulatú ember. :/

2023. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
18%
Egyébként ismerek valakit, nekem tudsz írni. :)
2023. máj. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
12%

Kérdező: "Dolgozom az alakomon, de az legalább 1 év, mire tényleg vékony lehetek ."

Tehát: egy év múlva iszonyúan lógni fognak a (nagy?) melleid, a hasadon a bőr mint a harmónka, a segged meg löttyedt párna... De legalább trendi leszel...

Okos is vagy? - nem hiszem!

Keresel egy pasit, aki "vonzódik a ducibb nőkhöz" - de egy év múlva már rozoga akarsz lenni...

Hát, rám ne számíts!

2023. máj. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
37%

de nem itt...

azert mar csak a kivancsisag kedveert is megprobalhatnal nehanyunkkal randizni. nem hiszem, hogy megalazo lenne.

egy kompetens pasi a szamodra.

2023. máj. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!