Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet találni egy helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet találni egy helyes megértő férfit, aki vonzòdik a ducibb nőkhöz?

Figyelt kérdés

Szèp arcom van, igényes vagyok, nagy fenekem, és mellem van, a derekam karcsúbb. Szóval nem vagyok csúnya, de akinek a vékony nők jönnek be, azoknak nyilván nem tetszek.

21 éves vagyok, és vonzódok az idősebb férfiakhoz(max 35). Még szűz is.

Nem feltétlen kapcsolatot keresek.

Szinte csak olyan helyekre járok, ahol az én korosztályom van, akiket nem találok vonzónak.

Keresek valakit, aki igényes, és nem érzi kevesebbnek a nőket a férfiaknál, nem fog átverni, kihasználni.

Nem ezen az oldalon keresek, élőben szeretnék ismerkedni.

Már eljutottam oda, hogy tényleg el szeretném veszíteni, és nem egy buliban egy idegennel...

Hol találhatokcilyen férfit, és hogy jelezzem nekik, hogy ha tetszem neki, nyugodtan közeledjen, mert bejönnek az idősebbek. Hogy tudassam vele, hogy eleinte fèlénkebb vagyok, hogy ne menjem el a kedve tőlem, mire feloldódnék?



2023. máj. 29. 20:19
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
Én megértő férfi vagyok, aki vonzódik a duci nőkhöz (azt hogy helyes vagyok-e, nem az én tisztem eldönteni), viszont én egy társra vágyok, olyasvalakire, akivel megoszthatom az életem, aki miatt érdemes élnem. Te azt hiszem, még nem állsz készen egy komoly kapcsolatra. Ha egy kicsit lejjebb adod az igenyeid, biztosan találsz valakit, akivel elveszítheted, meg ideig-óráig jól érzed majd magad, amíg meg nem komolyodsz.
2023. máj. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
0%
19. Ha bunkó vagy, minek írsz a kérdés alá? Senki nem kíváncsi rád. :)
2023. máj. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
15%
#17 #18 #22 (liza96) te tuti pasi vagy.
2023. máj. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
22%

23. Ohm, álmodban biztos. :D


Szerintem senki nem szabhatja meg, ki mellett állok ki. A kérdező semmi rosszat nem írt, az olyan véleményekkel ellentétben, akik csak szidják őt.


Miért kell gyerekeken viselkedni? Sosem értettem. De lehet valami utolsó útszélinek ez bejön.. kis Incelek:)

2023. máj. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
27%
Tehát te felszínes vagy, láthatóan beképzelt is, de a kiszemelted meg nézze el, hogy finoman szólva is előnytelen a külsőd.
2023. máj. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
76%

"Várjak, amíg le nem fogyok? Igaz, hogy duci vagyok, de [...]"

Vagy várj, vagy akkor ne támassz olyan követelményeket a másik felé, amilyenek rád sem jellemzőek. Vagy legalábbis legyenek egyensúlyban az elvárások a te jellemzőiddel.


"Igen nekem nem jonnek be a ducibb ferfiak"

Nincs ezzel gond, de akkor te se gőzölj be, ha valakinek meg a duci nők nem jönnek be.

Nekem mondjuk bejönnek, barátnőm sem egy csontváz (bár még simán az egészséges haráton belül van), de a felszínesség, és a beképzeltség nagyon, de nagyon taszító.


Tényleg az a baj a hozzáállásoddal, hogy te azt hiszed, hogy körülötted forog a világ. Nyilván nem arról van szó, hogy az ember most érje be olyannal, akitől undorodik, de eléggé torz az értékrended... Meg tudod, néha van úgy, hogy nem első látásra tetszik meg valaki. Őszinte legyek? Barátnőmön is van olyan dolog, ami előre, amikor találkoztunk, nem tetszett. Most meg már hiányozna, ha nem olyan lenne. Hagyni kell, hogy kialakuljon egy összkép, az nagyon sokat tud - akár pozitív, akár negatív irányban - alakítani az első benyomáshoz képest.

2023. máj. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
32%
Ad egy, sosem leszel vékony, ad kettő, bárhol találhatsz pasit aki meg fog dugni. A többi csak blablabla!
2023. máj. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a duci nalad? 165 centi 65 kulo?
2023. máj. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
Béla vagyok 33 éves kigyurt seged munkas, muvelt es kulturalt is amig a munkatarsaim nincsennek mellettem. Szivesen elviszlek a helyi kannas borozo nevu kocsmaba .
2023. máj. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
18%

27. Mi az hogy sosem lesz vékony?

Te normális vagy ?

2023. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!