Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak 30 felett emberileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak 30 felett emberileg tényleg értéktelenek pénz nélkül?

Figyelt kérdés

Ezt így szokták mondani hogy férfiak 30-40 körül már csak akkor jutnak nőhöz ha van elég pénzük.


Ez logikusan azt jelenti hogy nekik nincsen emberi értékük, csak gazdasági?


Most nem hajléktalan férfiakra gondolok, hanem például már simán egy olyan férfit is ebbe az értéktelen kategóriába sorolnak aki átlagfizetésből él.


2023. jún. 7. 09:22
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
90%

A lényegi kérdés, hogy kell-e neked olyan személy az életedben akinek azzal értéket teremtesz, ha van pénzed.


Alap esetben nyilván nincs így.

2023. jún. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
22%
Valamit biztos rosszul csinalsz az eletedben, ha se penzed, se nod nincs. Vannolyan hajlektalan, akinek van noje, persze o is hajlektalan. Neked is a sajat szinteden kene keresgelni, a melyszegenysegben elo, ronda nok kozott. Mivel latszik, hogy fene nagy onerzeted van, es kislany modjara sirdogalsz, ezert hozzad egy bajszos roma no lenne az, ami legjobban passzol. Sok sikert hozza!
2023. jún. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
72%
Igen ezen az oldalon egy kozmunkas és és egy tisztességesen dolgozó 3-400 ezret kereső szakmunkás (érettségivel ) egy szardarabnak számít. Egy szinten a közmunkással.
2023. jún. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
81%
Emberileg nem értéktelen. Párkeresés szempontjából sem föltétlenül, csak ne sikeres nők közt keresgéljen.
2023. jún. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
91%
Ez megint egy olyan kérdés, amelyre nem lehet általános választ adni. Én netes ismerkedésen belebotlottam olyan nőkbe is, akik rögtön már a második üzenetükben kendőzetlenül az anyagi hátterem felől érdeklődtek, és olyanokba is, akik legalábbis ezt egyáltalán nem firtatták.
2023. jún. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
82%
Hiába pontozzátok le az 1-est, 2022-ben Budapesten nettó 422 ezer volt az átlagfizetés.
2023. jún. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
76%

16. Az átlagfizu semmit nem mond, mert azt nagyon kevés ember nagyon magas fizetése húzza fel. Ha te keresel 300 ezret, a haverod 350 ezret én meg 1,5 milliót, akkor a hármunk átlagfizetése 700 ezer.


Ha relevánsabbat akarsz mondani, akkor mondd a medián fizetést. Az azt jelenti, hogy az emberek pont fele többet, a fele kevesebbet keres annál.

2023. jún. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
70%

2m nettóval is lehet semmitérő.

Személyiség, talpraesettség, stb.

Pénz édes kevés a boldogsághoz.

2023. jún. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
95%

17

Ez szép és jó, de akkor kéretik MEDIÁNRÓL beszélni.

Beszarok, amikor valakik az átlagot emlegetik, majd nem hajlandóak elofogadni, hogy az mennyi.


A medián valóban jobban leír ilyen esetben egy heterogén sokaságot, de akkor mondják azt, hogy MEDIÁN.

2023. jún. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
96%

Nekem annyira nem fontos. Legyen jövedelme, tudjon megélni a pénzből, férjen bele nyaralás, utazás, úgy hogy elosztjuk a költségeket.

De én könnyebben beszélek, mert nem tervezek gyereket, szóval így azért könnyebb anyagilag.

Azért egy munkanélküli, semmi megtakarítással rendelkező emberrel nem jönnék össze így sem, mert én is kis fizetésből és sok munkával spóroltam össze egy kis pénzt. Nem fogom arra költeni, hogy valakit eltartsak belőle, cserébe én sem várom el, hogy eltartsanak.

2023. jún. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!