Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő miért kényszeríti rá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért kényszeríti rá a férfiakat hazugságra már az ismerkedés szakaszában?

Figyelt kérdés

Ugye az a normális, hogy két ember elkezd ismerkedni, randizgatni, aztán meglátják, hogy kialakul-e a vonzalom, több lesz-e egy futó flörtnél vagy románcnál a dolog.

Ehhez képest egy csomó nő elvárná a pasastól, hogy már a 0. másodperctől, mikor még nem is ismerik egymást, menjen, küzdjön, hajtson, nyilatkoztassa ki kétpercenként, hogy ő hosszú távú, komoly kapcsolatban gondolkodik, hogy neki csak ez az egy nő kell most és örökké stb. Ha a pasas őszintén elmondja, hogy "bocs, egyelőre nem tudom azt mondani, hogy hű, de komolyak a szándékaim", a nő lecseréli az első tinderes kamulovagra, aki szemrebbenés nélkül behazudja a komoly kapcsolatot egy kis punciért cserébe.



2023. júl. 5. 08:47
1 2 3 4 5
 21/41 anonim válasza:
3%

#18! Ajjajj, kezdődik a kérdéstől való eltérés. Remélem, hogy azokkal a válaszolókkal is ekkora problémád van, akik még csak nem is a kérdésre válaszoltak. Vagy marad a kettős mérce?! :D

„Már miért ne lehetne azt mondani, hogy kötetlen kapcsolatot keres az ember? Vannak ilyen férfiak és vannak ilyen nők, miért gond, ha megtalálják egymást?”

Lehetni lehet, csak jóval ritkábban fordulnak elő. Mondjuk érdekes érv kiindulni a kisebbségből… Ja, és még köztük is simán bekamuzhatják, hogy komoly kapcsolatot akarnak, ha rájuk jön a szükség. Vagy szerinted nem?

„És már miért lenne szájból segg cisnálása az, ha komoly kapcsolatot keres valaki, de a másikat alkalmatlannak tartja erre?”

A válasz roppant egyszerű, megpróbálom lemodellezni. Adott két szereplő, az egyszerűség kedvéért, legyen A és B. A személy megkérdezi B-től, hogy mik a szándékai. B azt válaszolja, hogy komolyak a szándékai (de közben gondolhatja azt is, hogy ugyan komolyak a szándékai, csak épp nem A személlyel). A te értelmezésedben B személy nem hazudik, viszont A személy nézőpontjából ez úgy is lejöhet, hogy komoly kapcsolatot akar (általános értelemeben), ill. úgy is értelmezheti, hogy komoly kapcsolatot akar (vele), mivel ő kérdezte tőle. Így már csak szimpla logika kitalálni, hogy ha A személy kérdezi B-től (mivel épp ők ismerkednek), akkor jó esetben B személy nem C-vel akarja azt a komoly kapcsolatot A helyett.

„És továbbra is: miért kellene közösen kideríteni azt, ami a te saját szuverén elhatározásod volt még azelőtt, hogy elkezdtél párt keresni? Hát csak tudod mit csinálsz, mit keresel, nem?”

Talán mert az ismerkedés pontosan erről szól?! Szerintem nemcsak arra világít rá, hogy komoly lesz-e a dolog, hanem arra is, hogy egyáltalán lesz-e valami. És pontosan emiatt jogos a kérdező álláspontja, miszerint hülyeség előre rákérdezni, mert kezdetben nem lehet megmondani, illetve a válasz nem feltétlenül igaz, ill. változhat a terv. (S3gg a szájból…) Későbbiekben meg azért nincs értelme megkérdezni, mert ha nem hosszútávban gondolkoznának, akkor nem maradnának együtt.

2023. júl. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
90%

"Nem az vagyok, amit a nők keresnek, de tudom, mit keresnek, ezért azt hazudom, az vagyok. Miért kényszerítenek erre?"


Mintha a használt autó kereskedő kérdezné, hogy miért kell hazudnia, hogy eladja a szart...

2023. júl. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
74%
Szóval ha te egy jó autót akarsz vásárolni tőlem, de tudom, hogy az autó hibás, akkor te rákényszerítesz a hazugságra?
2023. júl. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
86%

22

Hú bammeg. Nem olvastam a válaszod, csak most látom, de nekem is az autókereskedés jutott eszembe :D

2023. júl. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
92%

21, hát nem tudom, szerintem ez továbra is a lovon való fordítva ülés.

Ha én akarok valamit, akkor nem akkor döntöm el, hogy mit akarok, amikor már találtam is (csányán szólva) eszközt az akaratomhoz:D

Ha arról lenne szó, hogy két ember mondjuk közös társaság révén ismeri meg egymást és ott nem egyértelmű, hogy mit akarnak egymástól, akkor ja, kb helyben dől el.

De azt ne mondja már valaki, hogy amikor elhatározza, hogy online ismerkedni fog, feltelepíti a Tindert, jobbra-balra húz embereket, elkezd beszélgetni emberekkel, akkor mindezt úgy cisnálta, hogy valójában nem tudja mi volt a szándéka az egésszel:D Ennyire birka módon élnének egyesek a saját életükben, hogy csak mások függvényében képesek eldönteni, hogy mit akarnak valójában?

2023. júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
64%

"Szóval ha te egy jó autót akarsz vásárolni tőlem, de tudom, hogy az autó hibás, akkor te rákényszerítesz a hazugságra?"


Pont azt mondom, hogy nem. Ő maga választja, hogy hazudik.

2023. júl. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
81%
4 itt a pasik nem bírják a kritikát. 😂
2023. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
97%
Sztm itt az a fő kérdés legtöbbször, hogy alapból akar e a másik komoly kapcsolatot. Ha nem velem, mer nem jöttem be oké...semmi baj nincs vele. De ha azt se tudja alapból mit vár egy randitol, miért ismerkedik az már sokat elárul...
2023. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

"miszerint hülyeség előre rákérdezni, mert kezdetben nem lehet megmondani, illetve a válasz nem feltétlenül igaz"


Dehogy nem lehet. Mondhatja, hogy komolyat keres, mondhatja, hogy nem. Mondhatja, hogy bárkit megdug, aki hagyja magát.


Aki hebeg habog, az nem akar komolyat. Nyilván nem biztos, hogy ez pont az adott randi partnerrel jin össze.


Én akin látom, érzem hogy kamuzik, az repül. És elég jól észre lehet venni.

2023. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a pasas őszintén elmondja, hogy "bocs, egyelőre nem tudom azt mondani, hogy hű, de komolyak a szándékaim", a nő lecseréli az első tinderes kamulovagra"


De attól, hogy te őszintén nem tudod, mit keresel, én őszintén tudom, mit keresek.


Ha te őszintén akarsz gyereket, én őszintén nem, akkor te hazudhatsz, hogy te sem akarsz, de minek? (Tudom, a punciért.) De a te döntésed, hogy hazudsz-e, és az őszinteségért nem jár semmi. Annak kéne az alapnak lennie.

2023. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!