Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő miért kényszeríti rá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért kényszeríti rá a férfiakat hazugságra már az ismerkedés szakaszában?

Figyelt kérdés

Ugye az a normális, hogy két ember elkezd ismerkedni, randizgatni, aztán meglátják, hogy kialakul-e a vonzalom, több lesz-e egy futó flörtnél vagy románcnál a dolog.

Ehhez képest egy csomó nő elvárná a pasastól, hogy már a 0. másodperctől, mikor még nem is ismerik egymást, menjen, küzdjön, hajtson, nyilatkoztassa ki kétpercenként, hogy ő hosszú távú, komoly kapcsolatban gondolkodik, hogy neki csak ez az egy nő kell most és örökké stb. Ha a pasas őszintén elmondja, hogy "bocs, egyelőre nem tudom azt mondani, hogy hű, de komolyak a szándékaim", a nő lecseréli az első tinderes kamulovagra, aki szemrebbenés nélkül behazudja a komoly kapcsolatot egy kis punciért cserébe.



2023. júl. 5. 08:47
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

"A szándék nem akkor dől el amikor úgy gondolod, hogy megfelelő-e a másik hozzá, hanem még mielőtt egyáltalán érintkeztetek volna."


Nekem ebből az jön le, hogy egyszerűen ego-kérdést csináltok az egészből. Mert nehogy már a pasi a nőt megismerve döntse el, hogy akar-e tőle valamit. Mert az milyen sértő már, hogy a pasasnak igényei vannak, mérlegel, és esetleg nem tart okésnak komoly kapcsolatra.

Ehelyett jobb azt feltételezni, hogy a férfi eleve komoly kapcsolatot akar. Hiszen akkor nyugodtan gondolhatod azt, hogy "hm, igen, én azért már vagyok valaki, hogy ha engem csak komoly kapcsolatot kereső férfiak ostromolnak".

2023. júl. 5. 09:46
 12/41 anonim ***** válasza:
95%

Ha én komolyat keresek, te pedig kozlod, hogy nem, akkor nyilván ennyi volt.

Keress olyant, aki szintén nem komolyat akar.

2023. júl. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
89%

A 10-es gyönyörűen összefoglalta.

Ego kérdés? Dehogy. Mert el tudom fogadni, ha komoly szándékkal jött és mégsem talál engem a megfelelő partnernek. Teljesen jól és méltósággal tudom viselni az elutasítást. Ez egy korrekt dolog, hogy megmondta, mit keres, és hogy én nem vagyok neki alkalmas barátnő - itt sérülhetne ugyanúgy az egom, de elfogadom.

Illetve azt sem veszem magamra, ha valaki rögtön megmondja, hogy csak dugni akar velem. Ez is korrekt és el tudom utasítani. Ez sem az egoról szól, nem érzem egyáltalán ettől kevesebbnek magam. Inkább őt sajnálom, hogy nem tapasztalta meg, milyen egy jó kapcsolat, és ezzel a hozzáállással nem is fogja. De nekem legalább nem vesztegeti az időmet.

Tehát nem ego kérdés, mert nem a pasitól függ az önértékelésem. Nem magamat érzem ezáltal minősítve, hanem őt.

2023. júl. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
93%

11, egyrészt férfi vagoyk, ne csinálj személyes mizériát egy kérdésből.


Másrészt meg nem arról van szó, hogy te azt a kimondott nőt akarod-e komolyan, hanem azt, hogy eleve mit keresel.

Nem a nőt, hanem TÉGED jellemez, ha nem tudod eldönteni ismekredéskor, hogy utlajodnképpen miért is ismerkedsz.

mert a kérdés ennyi: Mi a szándékod az ismerkedéssel. Kalandot keresel, vag ykomolyat, esetleg mindig helyben eldöntöd melyikre jó a másik. Ennyi opció van, több nemigazán.


Miért is kell bármennyit várni az ismerkedés folyamán egy olyan infóra, hogy te eleve miért kezdted el az ismerkedést?

2023. júl. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
32%
Nem arra a "csomó nőre" kellene hajtani, hanem arra, aki passzol hozzád. Tudom, nehéz megtalálni, de talán hazudozás helyett akkor inkább tudatosítani kellene magadban, hogy vele nem illesz össze, és tovább kellene keresni a megfelelő társ után.
2023. júl. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, miért ismerkedsz? Mármint mit keresel? Szexpartnert, vagy komoly kapcsolatot?
2023. júl. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim válasza:
4%

#kérdező! Valóban debilség megkérdezni, hogy kinek milyen távlatúak a szándékai. Bárki mondhatja azt, hogy „Ő márpedig komoly kapcsolatot akar.”, aztán ez vagy igaz, vagy nem. Aki meg csak átmeneti kapcsolatot akar (dugópajtit), az nem fog külön bíbelődni, energiát fecsérelni ismerkedésre. Ebből adódik, hogy a valódi válasz nem a kérdés alapján fog megszületni.

Csak arra jó ez a „ki mit akar” kérdés, hogy a válasz tükrében, az esetleges férfi bűntudatot kihasználva, a nőnek legyen lehetősége eldönteni a kapcsolat további sorsát. Mivel természetesen az lesz a válasz, hogy komoly kapcsolatot akarsz, de közben kiderül, hogy pl. kattos a nő, akkor elég visszásan hat s*gget csinálni a saját szádból, hogy „Bocsi cica, de mégse kellesz, mert hülye vagy.”

Így csak annyit tudok tanácsolni, hogy ha legközelebb valamelyik nőcike megkérdezi tőled ismerkedés közben, hogy mennyire komolyak a terveid, akkor nyugodtan válaszold azt, hogy: „Talán azért ismerkedtek, hogy ezt közösen kiderítsétek.” Ha netán ez a válasz nem tetszik neki és otthagy, akkor az csak Őt minősíti.

2023. júl. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
93%

17

Már miért ne lehetne azt mondani, hogy kötetlen kapcsolatot keres az ember? Vannak ilyen férfiak és vannak ilyen nők, miért gond, ha megtalálják egymást?

És már miért lenne szájból segg cisnálása az, ha komoly kapcsolatot keres valaki, de a másikat alkalmatlannak tartja erre?

És továbbra is: miért kellene közösen kideríteni azt, ami a te saját szuverén elhatározásod volt még azelőtt, hogy elkezdtél párt keresni? Hát csak tudod mit csinálsz, mit keresel, nem?


Teljesen el vagy tévedve..

2023. júl. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
37%
Te magadtól hazudsz, mert puncit akarsz.
2023. júl. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 Leclerc ***** válasza:
91%

Ha valaki komoly kapcsolatot akar, akkor az azt is fogja mondani.

Vagy mit vártál?

Hogy jó lesz neki más is, mint amit akar? Vagy mit kéne mondaniuk?

2023. júl. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!