Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kérdezi meg minden nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezi meg minden nő ismerkedés elején hogy: 1) Mikor volt utoljára kapcsolatod? 2) Mennyi ideig tartott az utolsó kapcsolatod? 3) Hány hosszú kapcsolatod volt?

Figyelt kérdés
Állandóan ezek a kérdések és az ember úgy érzi hogy nincs rá jó válasz. Ha az ember pl. évek óta egyedül van, az vesztes lúzer, ha nemrég szakított akkor nem áll készen ha sok volt neki akkor csajozógép. Van egyáltalán jó válasz erre?

2023. nov. 20. 08:03
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
81%

Mert jó tudni hogy mennyire komolyan ismerkedett nőkkel. Ha valaki sokáig szingli az nem hiszem hogy red flag, én is sok ideje vagyok szingli bár nem ismerkedem.

Az hogy csak rövid kapcsolatai voltak, az már lehet nagyobb gond, mert akkor mi rá az esély hogy velem lesz egy normális hosszabb? Ismerkedtem egy sráccal akinek 30 éves korára a leghosszabb kapcsolata 2 hónap volt mert mindig jött egy új nő aki tetszett neki és mindet meg is csalta. Ezeket azért jó előre tudni

2023. nov. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem csak próbálnak megismerni. Én meg azt nem szeretem ha semmit nem lehet kérdezni a férfitől.
2023. nov. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
92%

9: Hogyha sose volt barátnőd, de még szexkapcsolatod sem, honnan tudod mi számít a nőknek?


Kérdésre válaszolva, egy kezemen meg tudom számolni hányszor kérdezték ezt tőlem, viszont akkor már túl voltunk a sokadik randin. Szerintem túl sokat képzelsz mögé, ezek egyszerű kérdések egy beszélgetéshez.

2023. nov. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 A kérdező kommentje:

Szerintem egy incelszűrő kérdés, minél nagyobb kan vagy annál jobban vonzod majd őket.


37F incel

2023. nov. 20. 10:10
 15/63 anonim ***** válasza:
0%
Azért kérdik, hogy kiderítsék, hogy sorozatgyilkos vagy-e. Viszont az igazi sorozatgyilkosokról sosem tudtám ezt kideríteni mert mesterien manipulálják a nőket. Lásd Ted Bundy, a fél világ nője szerelmes volt belé/
2023. nov. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, de tőlem eddig egy nő sem kérdezte meg az elején.

Az pedig természetes, hogy ha ez a téma egyik felet sem zavarja, akkor az ismerkedési folyamat során szó esik a múltunkról is.

2023. nov. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
74%
Én pl azért kérdeztem meg mindig hogy mikor volt utoljára kapcsolata mert azt tapasztaltam hogy ha nem túl rég akkor általában búfelejtő dugásnak kellek. Persze attól függetlenül hazudhatja hogy rég volt, de általában elmeselik hogy nemrég ért véget mert azt hiszik ez egy kis sajnalatot kelt bennem irántuk és előrébb vannak..
2023. nov. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
84%

Persze, hogy sázmít mi a foglalkozásod. Ezért kérdezik. Nyilván te a pénzről tudsz csak beszélni, mert anyagias vagy, de ez a kérdés alapvetően nem erre irányul:D


Mert irodista a kávét főző, doksikat daráló és fénymásoló kisegítő munkás is, és irodista a bérszámfejtő, a HR-es, a programozó, az építészmérnök, a... sokan mások még.

Eléggé nem mindegy. Nem pénzileg, agyilag, ambícióilag, mentális kapacitásilag.


Szóval egy jótanács: ne legyél ennyire anyagias. Te itt folyamatosna a pénzről beszélsz, de ez kvára másodlagos, főleg a te helyzetedben.

2023. nov. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
21%

“ Te itt folyamatosna a pénzről beszélsz, de ez kvára másodlagos, főleg a te helyzetedben.”


A nőknek egyáltalán nem másodlagos szempont a pénz. Ha az érdekli, hogy milyen irodista vagy, tehát kávéfőző vagy pénzügyi szakember az pont azért érdekli, hogy tudja mennyit keres, milyen a szociális státusza. Nem azért, hogy mennyire ambiciózus, intelligens stb. A gátlástalanság általában nagyobb sikereket eredményez mint önmaga az intelligencia, ezért az intelligencia megléte nem annyira megkövetelt a nők részéről, ahogy a gátlástalanság sem szokott kizáró ok lenni.

2023. nov. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
90%
Szociális státusz... nem kéne annyi tiktokos megmondóembert nézni.
2023. nov. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!