Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kérdezi meg minden nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezi meg minden nő ismerkedés elején hogy: 1) Mikor volt utoljára kapcsolatod? 2) Mennyi ideig tartott az utolsó kapcsolatod? 3) Hány hosszú kapcsolatod volt?

Figyelt kérdés
Állandóan ezek a kérdések és az ember úgy érzi hogy nincs rá jó válasz. Ha az ember pl. évek óta egyedül van, az vesztes lúzer, ha nemrég szakított akkor nem áll készen ha sok volt neki akkor csajozógép. Van egyáltalán jó válasz erre?

2023. nov. 20. 08:03
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
27%
Én az incel szóban érzek megkeseredettséget, de nőgyűlöletről azért túlzás beszélni.
2023. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 A kérdező kommentje:
31-es így van. Dehogy gyűlölöm a nőket, az unokahúgaim kis angyalok, anyámat és nővéreimet is szeretem. De az tény hogy némi keserűség van bennünk incelekben, főleg akik már többéves-cel, sajnos a kudarc vagy a párkapcsolat hiányának van egy ilyen vetülete ezt el kell fogadni.
2023. nov. 20. 12:50
 33/63 anonim ***** válasza:
30%
Akkor keress rá bármilyen nyelven vagy incel tartalmakra, vagy azokat kritizálókra. Nem én találtam ki.
2023. nov. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
74%

"De az tény hogy némi keserűség van bennünk incelekben"


Miért nem megy az inceleknek az egyes szám? Nagyobb felelősség leírni úgy, ugye?


'keserűség van BENNEM incelben'

2023. nov. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
69%
Mert meg akarnak ismerni, mondjuk? Ezek a dolgok számítanak, sokat le lehet szűrni belőle. Attól, hogy szeretnéd, hogy ne így legyen, még így van, incelkém.
2023. nov. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
69%

Ismerkedés elején azért kérdezek dolgokat, mert nem ismerem az illetőt, tudni akarom, hogy milyen ember, hogy telik a mindennapja, tudnék-e vele tervezni hosszútávon. A mostani páromtól nem kérdeztem ilyeneket, mi előtte éveki nagyon közeli barátok voltunk (először szaktársak, majd kollégák), beszélgettünk érzelmi dolgokról barátként is, szóval pontosan tudtam, hogy mi volt előttem. Pontosan tudom, hogy van-e jogsija, pontosan tudom, hogy mennyit keres, ugyanabba a munkakörben vagyunk, tehát kb annyit, amennyit én (+-pótlékok).

De ha új emberrel ismerkedem(jelenleg nyilván nem), mondjuk tinderen, akkor kérdezek ilyeneket is, mert ÉRDEKEL. Tudni akarom, hogy búfelejtő dugást akár, vagy komoly a szándék, érdekel, hogy hogy nyilatkozik az exéről, mert az elárul dolgokat.

Ha valaki családot akar akkor fontos, hogy hogy keres a párja, mert X időre kiesik a melóból, amíg otthon van a gyerekkel. És a többség szerint nem, nem az a normális, hogy gyerekvállalás előtt majd a nő összespórol annyit, hogy amíg kiesik a melóból, addig is megoldja a férfi nélkül, a férfi csak a gyerek költségeihez járul hozzá nagy közösen. A párod, a gyereked másik szülője a társad, támogatjátok egymást, mert ez a normális. Most ha nekem a párom előadná, hogy ha én otthon vagyok a gyerekkel szülés után, ő egy fillért nem ad a kajámra, oldjam meg magamnak, ahogy akarom, őt nem érdekli, ha nem tudom megoldani, ott lenne vége a kapcsolatnak. Ha valakinek ez a mentalitása, akkor inkább nem kezdek vele kapcsolatot.

2023. nov. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 A kérdező kommentje:

36-os: "+- pótlékok"


Ennél undorítóbb anyagiasabb megjegyzést még nőtől nem olvastam. Az egy dolog hogy a pénzre hajtasz de hogy pótlékalapján számítasz le mindent. Nagyon gáz. Na ezért nem szabad közös kasszára menni főleg egy ilyen nővel mint te. Undorító felmérted hogy hány túlórapótlékot keresett az elmúlt években és így szerettél belé. Hihetetlen. Ha a tag felismeri hogy mire kellett igazából akkor úgy ott fog hagyni mint a szél.


37F incel

2023. nov. 20. 13:08
 38/63 anonim ***** válasza:
37%

37-es, én is csak azt kérdezem, ha ilyen racionálisan belövi, hogy ez a fickó el tudja tartani gyed alatt, akkor itt hol van a szerelem?

Vagy ma már ez csak a tinik kiváltsága, és a dolgozó rétegnél már csak bankszámla házasodik bankszámlával?

Lehet, hogy én túl öreg vagyok ehhez, de nem szeretnék most fiatal párkereső lenni...

2023. nov. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
78%
De hülye vagy. 😆
2023. nov. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
74%

"37-es, én is csak azt kérdezem, ha ilyen racionálisan belövi, hogy ez a fickó el tudja tartani gyed alatt, akkor itt hol van a szerelem?"


Mert a kettő együtt nem megy? Csak az szerelmes igazán, aki pucér seggre vállal gyereket, aztán itt sír hogy a párja pelenkára sem ad pénzt?

2023. nov. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!