Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki érti vagy meg tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki érti vagy meg tudja magyarázni eme jelenség okát?

Figyelt kérdés

Backstory: nem nagyon mozgok olyan közegekben, ahol jól tudnék ismerkedni, így ráfanyalodtam a társkeresőkre. Na jó, kicsit kíváncsi is voltam, hogy mit lehet ezekkel elérni.

Kipróbáltam a Bumble-t, mert ajánlgatták, és ott az a poilicy, hogy a lány ír először.

Az utóbbi időben viszont egyre gyakoribb, hogy matchelek és egyáltalán nem ír. A kérdés adódik: akkor miért húzott jobbra.

Ez az egyik zavaró dolog, de van ilyen, ezen már nem húzom fel magam. Viszont van egy másik szituáció is:

Matcheltem egy lánnyal Bumble-n, és Instán bekövettem, visszakövetett, így természetesen írtam neki. (Nyugi, nem a szia cica van gazdád jellegű üzeneteket író típus vagyok, igyekszem udvarias és kreatív lenni) A hölgy hiába aktív Instagramon, nem nézte meg, amit írtam, de nem követ ki, nem adja jelét, hogy bocs nem. Semmi gáz, elengedtem.

Ezek után nem sokkal, hasonló történt. Bekövettem egy szimpatikus hölgyet Instán, engedélyezte, visszakövetett, írtam Neki, Ő látta, de azóta sem kaptam választ, nem követett ki, nem tiltott le, semmi.

Nem vagyok kiakadva, nem vagyok dühös, csak egyszerűen nem értem, mi a fene történik. Valaki tud valamiféle magyarázattal szolgálni esetleg?



dec. 19. 11:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
33%
Instán amikor még nem volt párkapcsolatom sokan írogattak nekem. Soha egyetlen egy embernek sem írtam vissza aki külsőre nem fogott meg, hiába volt jó dumája. Hiszen semmi értelme ha nem vonzózom hozzá. Unalomból sem igazán írtam senkinek sem vissza, mert utána sose lehetett levakarni. Egyetlen egy srácnak írtam vissza rendesen, komoly szándékkal akit évekkel ezelőtt kinéztem magamnak képek alapján bejött így adtam neki egy esélyt amikor írt majd a személyisége is magával ragadott. Azóta a párom. Történet lényege tehát: Ha nem ír vissza vagy a szöveg de sokkal valószínűbb inkább hogy külsőre nem fogtad meg őket. Amivel semmi gond nincsen, nem egyforma az emberek ízlése, lesz majd olyan lány akinek te kellesz.
dec. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
38%
...és mégis vehemensen állítják a nők, hogy a "személyiség" a legfontosabb...
dec. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%
Több millió nőből biztos van aki ezt állítja és ezt is gondolja. Számomra és szerintem a legtöbb nő számára fontos a külső is. Tudjatok a mondást külső megfog belső megtart. De nehogy azt állítsa valaki hogy a férfiak máshogy gondolkoznak. Ők sem írnak olyan nőknek aki külsőre nem fogják meg őket. És ez így van rendjén. Szerintem a kettő között az összhang megtalálása a lényeg, mindkettő fontos tényező egy jól működő hosszútávú párkapcsolatban. Aki ezt nem látja be szerintem ő az álszent és nem mi nők😂
dec. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
64%

De a férfiak 99%-a nem állítja hogy a belső, a személyiség a legfontosabb. A nők (nyilván nem mindegyik) viszont előszeretettel hangoztatják, hogy CSAK a személyiség fontos, nekik a külső nem is lényeges egyáltalán...

Ehhez képest pont fordított a dolog...

dec. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Senior Séf ***** válasza:
Evolúciós örökségünk, kedves 14-es, hogy a férfiak a szemükkel, a nők a fülükkel lesznek szerelmesek. Magyarul a férfiaknak a látvány fontos, a nőknek pedig az, hogy mit duruzsolsz a fülébe.
dec. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!