Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Féltékeny vagy a "boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagy a "boldog párokra"?

Figyelt kérdés

Szoktál mások boldogságára féltékeny lenni? Idegesít, ha "szerelmespárt" látsz andalogni az utcán...

Mire gondolsz ilyenkor?

Vajon csak a pénz/angyagi státusz miatt vannak együtt?

A boldogságuknak is "ára van",csak még nem is sejtik. Minden csoda 3 napig tart!

Minden válasz érdekel!



dec. 26. 22:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%
Nem szoktam, mert ááltalában max. 2 év, és valamelyik fél miatt a másik "megy a levesbe" lesz.
dec. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%

Vannak akikre az vagyok, vannak akiken röhögök. De szerintem ez természetes.


Legutóbbi kapcsolatom számomra mélyrepülés volt, párhuzamosan volt egy másik kapcsolata, és az, hogy ő ezt így fel tudta építeni úgy, hogy egyikünk sem gyanakodott hiszen elmondása szerint mindkettőnkbe szerelmes volt, az számomra félelmetes.


Innen eredően sokszor nézek megvetően párokra, főleg ahol feltűnően féltékeny a csaj. Sokszor nézek hűtlennek kapcsolatban lévő férfiakat, ezáltal hiába mosolyog egy pár egy közös képen, nem vagyok irigy mert beképzelem, hogy lehet nem is boldogak. Főleg ha régi már a kapcsolat és látom, hogy a nő évről évre kezd lerobbanni. Valahogy már nem látom a szerelemben lévő varázst, mert én is elhittem, mégse volt igazi. Úgyhogy az esetek nagy részében szánalmasnak látom a magamutogató párokat.


Szóval nekem ilyen "beteg" gondolataim vannak, valószínűleg ez az exem által okozott trauma miatt van, gondolom majd változni fog ahogy gyógyulok. Féltékeny meg maximum olyan párokra vagyok, ahol tetszik a férfi tag. Mert hogy nem igaz, hogy én magamnak nem tudok szerezni egy ilyen párt. De kb csak ennyi.

dec. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagyok. Megjegyzem, örülök nekik. Én is boldog kapcsolatban vagyok. Amíg nem voltam, addig ilyenre vágytam. Akkor a boldog párok egy részét akit felismertem, példaként kezeltem. Nem irigységnek mondanám, de persze részben az.
dec. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nyáron nem kellemes érzés.


Akkor esik rosszul, hogy nincs. Nem is járok már nyaralni 4 éve. Egyedül nincs is kedvem.


Akkor érzem leginkább hiányát akkor valahogy jobban megnézek más párokat is.

dec. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Inkább jó látni hogy még vannak boldog emberek.

Valószínűleg vannak olyanok is, nehéz elhinni de vannak akik nem az anyagiak miatt vannak együtt.

Persze, semmi sincs már ingyen a mai világban, még a boldogtalansagnak is van ára..

dec. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

5.vagyok.

Köszönöm szépen a privát üzenetet,örülök hogy írtál.

El kell hogy szomorítsalak nem vagy nő.

De fel a fejjel és további sok sikert.

dec. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
vagy =vagyok akart lenni.
dec. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%
Engem feldob ha boldog párokat látok.
dec. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, egyszerűen engem nem bánt ha valaki boldog vagy jól érzi magát. Miért sajnálnám tőle? Azert mert én nem vagyok az?
dec. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vagyok féltékeny rájuk, jó ilyen párokat látni, azt mutatja, hogy talán még nem halt ki minden jóérzés az emberekből.

Pedig amúgy magányos vagyok, de mégis öröm őszinte érzésekkel találkozni.

dec. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!