Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mamahoteles pasikat megvetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mamahoteles pasikat megvetés övezi. De mi a helyzet a pasihoteles csajokkal?

Figyelt kérdés

Ismerkedés közben nem egyszer belefutottam olyan csajokba, akikről hosszabb beszélgetés után kiderült, hogy - bár ők lenézik a mamahoteles pasikat - ők valójában pasihotelesek. Mit értek ezalatt?

"Jajj, amikor szakítottam a Ferivel, átköltöztem a Sanyihoz, aztán a Sanyival szétmentünk, és kiköltöztem a Józsihoz Solymárra, aztán mikor otthagytam a Józsit, elköltöztem a Gerihez a kilencbe'."


Ugyanúgy képtelenek otthont teremteni, mint a férfiak (a mai gazdasági környezetben persze ez mindenkinek nehéz), de őket nem övezi általános megvetés és gúny. Miért is van ez?



jan. 8. 10:22
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
20%

Mondtam hogy majd jön a bekóstolgatás, ennek ellenére ez az ország nagyon nem arról szól hogy te budáról meg a sznob cimboráid mit láttok. Ideje lenne felébredni, és kimenni a valódi életbe! És hogy alátok tolták a lakást és lenéztek mindenkit, attól még lakhatási válság van az országban. Nem kell ehhez semmi putri színvonal, de téged még nagyon meg fognak tépni az életben ha ennyire lenézed az embereket meglásd. A sima körúti bulizós fiatalok között is akad bőven ilyen beköltözős és pasihoteles nő, ismerek ilyet is, mint sok mást. Ahogy szegényebb egyetemisták között is. De rakd már össze, miből lenne lakása a többségnek? Statisztikák vannak erről hahó, a többségnek nincs. Akinek van, ott nagyrészt a szülő segítette, nélküle esély nem lett volna. És egy nagyon szűk kisebbség, aki saját önerőből vette. Az is főleg inkább a múltban, amíg nem volt elszállva ennyire az ár. Meg persze a sok csokos kényszerkapcsolatos gyerekcsináló, ott is sokan be fognak dőlni és tönkremenni hamarosan. Ha már cikkek és statisztikák.

Szóval se a mamahotelest, se a pasihotelest nem kéne lenézni. Mégis sok nő elvből lenézi a mamahoteleseket. Nekem mindegy ez engem nem érint, csak az álszentséget és arroganciát azt pont elítélem, azért is írtam ezt a pár kommentet ide.

jan. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
Jaj te kis szerencsétlen... Egy vidéki városban nőttem fel, és jelenleg pesten bérelek egy lakást. Csakhát az aljanépnek mindenki budai sznob, aki nem a legsuttyóbb proli közegben éli az életét. Köszönjük. Megszoktuk.
jan. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
0%

Látszik hogy buta vagy, de legalább mellé aljas és lenéző is. Egyébként benézted, mert nekem meg pesten van lakásom. Szóval te azalapján akartál lealjanépezni engem hogy suttyó vidéki proli közegben élek, holott a te értékrended szerint én nézhetnélek le téged, mert a te értékrended szerint több vagyok nálad. Szerencsére én nem a magadféle fideszes akinek amennyije van annyit ér féle elvet követem. De magadról egy nagyon jó bizonyítványt állítottál ki ismét.

És fenntartom amit korábban mondtam, a lenéző nagyképű nézeteidet ne nagyon hangoztasd átlagemberek között. Mert csak idő kérdése, de valaki nagyon meg fog téged tépni. Talán pont egy feldühödött, általad lenézett és megvetett pasihoteles nő.

jan. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:

33

Hajajj, csak agyérgörcsöt ne kapj itt nekem. :D

jan. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
91%
Ha ettől jobban érzed magad, én őket is lenézem. Meg mindenkit, aki másokon élősködik. Ettől még az ő életük, joguk van hozzá, nem pofázok bele, simán csak nem veszem körbe magam ilyen emberekkel. Ha nekik így jó, kedves egészségükre, semmi közöm hozzá. Véleményem meg mindenről lehet, otthon a négy fal között :)
jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
28%

1# Nem nem alap!!!

Aki nem tudja megteremteni magának a lakást az milyen alapon nézi le a férfit?


2# Nem a pasik adják kézről-kézre, házról-házra a nőket, hanem a nők rohannak az egyik pasitól a másikig abban reménykedve, hogy,az majd életük végéig eltartja őket..

jan. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
3# ott a pont!! High five🤚
jan. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
36 És ezek a nők erőszakkal elfoglalják a lakást, vagy pedig a pasikák tárt karokkal várják őket?
jan. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
26%

16#


Tehàt az is a férfiak hibája ha a nő érdekből keres párt.. bexarás.


Vállaljatok már felelősséget a tetteitekért!!!


Ilyen alapon a nők miért sírnak mikor megcsalják őket. Nem kell összejönni casanovákkal..

jan. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
91%
39 Ennyire nem lehetsz ostoba. A megcsalás a párkapcsolat alatt történik. Az, hogy a csaj a harmadik pasijánál csövezik, ez tudható előtte is. Senki sem kényszeríti a férfiakat, hogy közvetlenül egy másik ember ágyából fogadjon be valakit a sajátjába. Ha megteszi, azzal sincs semmi baj, csak utána kuss.
jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!