Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mamahoteles pasikat megvetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mamahoteles pasikat megvetés övezi. De mi a helyzet a pasihoteles csajokkal?

Figyelt kérdés

Ismerkedés közben nem egyszer belefutottam olyan csajokba, akikről hosszabb beszélgetés után kiderült, hogy - bár ők lenézik a mamahoteles pasikat - ők valójában pasihotelesek. Mit értek ezalatt?

"Jajj, amikor szakítottam a Ferivel, átköltöztem a Sanyihoz, aztán a Sanyival szétmentünk, és kiköltöztem a Józsihoz Solymárra, aztán mikor otthagytam a Józsit, elköltöztem a Gerihez a kilencbe'."


Ugyanúgy képtelenek otthont teremteni, mint a férfiak (a mai gazdasági környezetben persze ez mindenkinek nehéz), de őket nem övezi általános megvetés és gúny. Miért is van ez?



jan. 8. 10:22
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
91%
39, minden rossz kapcsolatért a nőket hibáztatjátok. A férfiak itt is csak bábuk. Ha a nőt átverik, megverik, megcsalják: "te választottad!". Érdekes, itt nem jön ugyanaz a "te választottad" azoknak a lúzereknek, akik minden szembejövőt magukhoz költöztetnek. Na ez a felelősség hárítása.
jan. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
7%

41.


Kivéve te, aki pont ugyanezt tolod, csak fordított nemekkel, ami így ugyanolyan elbírálást érdemel. Mindkét esetben vállalhatatlan.

jan. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
Jogos kérdés, a válaszokat nem olvastam. De amúgy vannak csajhoteles pasik is.
jan. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon jó kérdés!!
jan. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
Bele az igazsàg közepèbe. Well done!!!
jan. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

A hotel része ellátást jelent. Ezeket a pasihoteles lányokat a pasijuk nem látja el. Míg a mama a kisfiát kiszolgálja, azért az elég ritka, hogy egy férfi dolgozik, mellette otthon is mindent csinál, a nő meg csak tévézik.


Persze ha a férfi ezt megteszi, mert a nő annyira """fullos""", nos, az nem a nő hibája.

jan. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

46#


Mint ahogy az is ritka, hogy egy nő fullos és eközben még házias, kedves és értelmes is..

jan. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
0%
47 Olyan viszont millió van, aki dolgozik, és otthon is mindent elvégez. Férfiból konkrétan nincs ilyen.
jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

46.


Tehát kb. mindegy milyen a szituáció, a lényeg, hogy véleményed szerint mindig a férfi a hibás. Ha nem, akkor is.

jan. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

48#


Akkor èn kivetel vagyok mert tudok főzni, pòrszìvòzni is èn szoktam..


A mosàst a pàrom nem hagyja, hogy èn csinàljam. Amikor egyedül èltem mostam magamra.



Tehàt màris megdőlt amit mondtàl.


Vannak ilyen fèrfiak is.


Ès igen van sok olyan amelyik semmit nem csinàl otthon.

jan. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!