Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mamahoteles pasikat megvetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mamahoteles pasikat megvetés övezi. De mi a helyzet a pasihoteles csajokkal?

Figyelt kérdés

Ismerkedés közben nem egyszer belefutottam olyan csajokba, akikről hosszabb beszélgetés után kiderült, hogy - bár ők lenézik a mamahoteles pasikat - ők valójában pasihotelesek. Mit értek ezalatt?

"Jajj, amikor szakítottam a Ferivel, átköltöztem a Sanyihoz, aztán a Sanyival szétmentünk, és kiköltöztem a Józsihoz Solymárra, aztán mikor otthagytam a Józsit, elköltöztem a Gerihez a kilencbe'."


Ugyanúgy képtelenek otthont teremteni, mint a férfiak (a mai gazdasági környezetben persze ez mindenkinek nehéz), de őket nem övezi általános megvetés és gúny. Miért is van ez?



jan. 8. 10:22
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
77%

19

Nem, nem írnám. Szerintem férfiaktól és nőktől egyaránt elvárható az önállóság, úgyhogy ez nem jött most be.

jan. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
76%
#19 nem attól lovagias valaki, hogy hajléktalanszállót nyit nőknek xD
jan. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy kérdésedre a válasz: "A mamahoteles pasikat megvetés övezi. De mi a helyzet a pasihoteles csajokkal?" - láthatóan ugyanaz. Te is megveted ezeket és nem kezdesz velük, mint ahogy a mamahoteles pasikkal sem kezdenek a nők.
jan. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
6%

Csajokat dehogy övezi megvetés. Itt a kérdésben is jól látszik mi a helyzet, de akkor levezetem.

Férfi oldalról a mamahoteles férfiakat nem övezi megvetés, szolidaritás vagy szánakozás van, de megvetést sose láttam. Ellenben rengeteg nő nemhogy nem kezd mamahoteles férfiakkal hanem kifejezetten megveti őket. Hogy csóró béna lúzerek, nem önellátóak stb.

Aztán vannak a pasihoteles nők. Férfi oldalról őket se övezi megvetés, a többség csak használja őket, elfogadva egyfajta felárként, akinek ez belefér hogy lakhatásért kihasználják. Igaz, ő meg a nőt használja ki cserébe. De nyílt megvetés az nincs, szóval nem mondhatjuk hogy megvetés övezi őket. Ellenben női oldalról ezeket a nőket szintén nem övezi megvetés, mert itt is a kérdésben már látszik hogy a valóságferdítés beindult, ők is önállóan élnek, többet érnek mint az otthonlakó pasik stb. Szóval csak azért mert ők is nők, máris piedesztára emelik őket. Még akkor is ha gyakorlatilag kihasználós paraziták sokszor.

Egyébként senkit nem kéne lenézni és megvetni, mert nem szép dolog. Mégis ahogy levezettem abból tisztán látszik, nyílt megvetés itt csakis a nők felől van, mégpedig a mamahoteles férfiakra. Az összefüggéseket pedig már mindenki döntse el saját maga.

jan. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
24- teljesen egyetértek, senkit sem kell megvetni és lenézni, mivel nem ismerjük az élettörténetét. Ezért is értelmetlen ilyen provokálós kérdéseket kiírni.
jan. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
0%
#24 Szégyelld magad, amiért férfinak mered nevezni magad!
jan. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
92%

24

Az a helyzet, hogy míg mamahoteles férfit (és nőt) ismerek, addig "pasihoteles" nőt meg nem igazán. Egyszerűen nem látom magam körül ezt a jelenséget. A barátnőim vagy egyedül, vagy szülőknél, vagy barátokkal vagy a pasijukkal összeköltözve élnek, utóbbi esetben KÖZÖS albérletben. Elhiszem nyilván, hogy léteznek olyanok, akik lakásról lakásra szállingóznak, de baromi ritka lehet. (Vagy csak én nem mozgok ennyire retek közegben.)


És én egyébként megvetek mindenféle élősködőt, mindegy, hogy anyuci, apuci, barát vagy barátnő a gazdatest.

jan. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
44%

Azért nem olyan ritka a pasihoteles nő se, csak a többség egyszerűen nem lát a szemétől. Hány olyan eset van ahol ha megkapargatnánk a csodás kapcsolatot, akkor a nő gyakorlatilag a férfinél lakik? Csak általában erről már szemérmesen hallgatnak ha szóbajönne, mert a nőnek is kínos meg a pasinak is ha valaki ezt fejtegetné. A rosszabb eset ha a nő még kitartott vagy csak alibi 4 órába dolgozgat valamit tessék lássék, azért ilyen is akad. De ugye az a fene nagy egyenrangúság hangoztatása, meg a nők csodálata manapság hogy milyen erősek és függetlenek :D

De a kérdésben szereplő klasszikus pasihotelező mindig vándorló nőből is ismerek párat. Lehet személyeskedni, az ismerősi köröm eléggé vegyes, és szépen leképezi az országos átlagot. Aki viszont a budai szűk ismerősei buborékában él, és a szülők aládugták a lakást, és azt látja hogy nincsenek is ilyen pasihoteles nők, azok bizonyára teljesen jól és tisztán látják ezt is, mint ahogy minden mással is szokták.

jan. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
65%

Egyszerű a képlet.


A férfi mindig úgy szerepel a nők szemében, hogy mindent ő teremt meg és a nőnek csak szülni kell. Ezért az a csávó, aki 30+ évesen otthon lakik, az potenciálisan kiesik, mert nem volt képes magának se megteremteni az önálló életet, akkor hogy lesz képes egy családnak?


A nők felé nincs ilyen elvárás, hogy saját lakás stb. mert neki nem dolga megteremteni ezeket. Ő csak szépen befészkel a készbe és szül, ennyi az élete. Mellette dolgozik valamit, amivel el lébecol, talán saját szükségleteit tudja finanszírozni vagy azt se. Ellenben jól kell kinéznie ahhoz, hogy megfeleljen egy önálló férfinak. A kövér, csúnya csajok senkinek nem kellenek, pláne nem egy önállóan élő férfinak.


Amelyik nőnek meg ilyen korban saját, tehermentes lakása van az vagy örökölte vagy a szülei vették neki.

jan. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:

28

Hát bocsi, hogy nem a putri színvonallal érintkezem...

jan. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!