Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mamahoteles pasikat megvetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mamahoteles pasikat megvetés övezi. De mi a helyzet a pasihoteles csajokkal?

Figyelt kérdés

Ismerkedés közben nem egyszer belefutottam olyan csajokba, akikről hosszabb beszélgetés után kiderült, hogy - bár ők lenézik a mamahoteles pasikat - ők valójában pasihotelesek. Mit értek ezalatt?

"Jajj, amikor szakítottam a Ferivel, átköltöztem a Sanyihoz, aztán a Sanyival szétmentünk, és kiköltöztem a Józsihoz Solymárra, aztán mikor otthagytam a Józsit, elköltöztem a Gerihez a kilencbe'."


Ugyanúgy képtelenek otthont teremteni, mint a férfiak (a mai gazdasági környezetben persze ez mindenkinek nehéz), de őket nem övezi általános megvetés és gúny. Miért is van ez?



jan. 8. 10:22
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
#8 azért azt nem mondanám, hogy a férfiaknál ez döntő szempont lenne. Mindig lesz egy századik balfék is, akihez be tudja tenni a seggét egy ilyen nő és nem fogja zavarni, hogy ő már a századik a sorban.
jan. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
91%

10.


Vagy nem-e érzelmi zsarolással vannak belemanipulálva? Egy balekebb embernél mindig működik a jó öreg "Ha nem akarsz velem összeköltözni, akkor nem is szeretsz" blöff.

jan. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
#10 mert nagyobb esélyt látok arra, hogy egy ilyen nő már az elején erőlteti a költözést és ezért lakott már annyi pasinál, mint arra, hogy vele minden férfi 2 hónap után már össze akarna cuccolni.
jan. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
12 Vagy ha nem is ilyen direktben, de megy a sóhajtozás, a bánatos pofi, a "jajj, teljesen kétségbe vagyok esve, nem tudom, hova költözzek most, hogy szétmegyek a Bélával". Aztán az erre fogékonya balek pasikra ezzel nagyon jól lehet hatni.
jan. 8. 10:38
 15/50 anonim ***** válasza:
Kérdező, és te ilyen nőkkel randizol?
jan. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
90%

Pasikák, titeket tényleg kényszerített már arra nő, hogy összeköltözzetek? Na ugye, hogy nem.


Ha a férfiak ennyire igénytelenek, hogy befogadnak valakit közvetlenül az előző férfitól, akkor hajrá. Nem a mi problémánk

jan. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
De amúgy 10-es, még ha a férfiak is akarnák őt mindig egyből odacuccoltatni (amire nagyon kicsi az esély), azért neki is lehetne annyi esze, hogy erre nemet mond, ha még nem olyan komoly a kapcsolat, nem pedig odaköltözik mindig az első jöttmenthez. Én 6 hónap járásnál előbb nem is gondolkoznék összeköltözésen.
jan. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:

"Kérdező, és te ilyen nőkkel randizol?"

Na, kezdődik a férfihibáztatás :D


"Ismerkedés közben nem egyszer belefutottam olyan csajokba" - ha nem lenne világos: belefutottam ebbe a típusba, aztán mikor levettem, mi az ábra, szépen véget ért a dolog.

jan. 8. 10:40
 19/50 anonim ***** válasza:
32%

16.


Ha pedig nem fogadja be, akkor pont te írnád, hogy "Ezek milyen alja emberek, bezzeg régen, milyen lovagias férfiak voltak, nem is lett volna kérdés, akkor még volt bennük gerinc" és társai. A lényeg a kötözködés.

jan. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle emberek vannak. Aki nem szimpatikus, azt kerüld ki. Nyilván van ez a megélhetési együttélő típusú nő is.
jan. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!