Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akadtok ki ennyire a ghostingolástól?

Figyelt kérdés
Elismerem nem szép dolog, velem is csinálták, én is jobban örültem volna egy magyarázatnak, hogy miért nem akar ismerkedni, de azért én ezen annyira nem akadok ki, joga van mindenkinek tovább állnia, és ha nem voltunk egy pár, akkor nem tartozik magyarázattal. Bunkó, de nem hordom el sem őt sem a jelenséget minden szarnak, megy tovább az élet. Nektek mi bajotok ezzel ennyire? Miért nem írtok akkor a következő nőnek?
jan. 12. 13:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
63%
Én nem idegeskedem rajta, de némileg bánt,hogy egyesek miért lekezelőek. Tegnap is pont egy ilyen volt, pár üzenetváltás után megkérdezte,hogy mit dolgozok, majd vélhetően rangon alulinak talált, és nem is írt többet. Sajnos nem egyedi eset.
jan. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
33%
Azért akadok ki rajta, mert gyáva féreg dolognak tartom, és utálom a gyáva embereket.
jan. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj,hogy az internet mögött némely ember bunkó lesz, miközben őt magát is párszor pofára ejtették már így. Napokban is beszélgettem egy ilyennel, hogy pár nap után mindig lekoptatták. 2-3 napja beszéltünk, mikor írtam neki, és úgy fél óra múlva válaszolt, hogy most van egy 40 perce aztán rohan tovább. 1-2 üzenetváltás után írta,hogy bocs,de jöttek hozzá. Kicsit később visszanéztem, és törölte a kapcsolatot. Igazából ami ezen bánt,hogy ha el is köszönt,legalább várta volna meg, míg elolvasom, mert a kapcsolat törlése után már nem tudom.
jan. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!