Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akadtok ki ennyire a ghostingolástól?

Figyelt kérdés
Elismerem nem szép dolog, velem is csinálták, én is jobban örültem volna egy magyarázatnak, hogy miért nem akar ismerkedni, de azért én ezen annyira nem akadok ki, joga van mindenkinek tovább állnia, és ha nem voltunk egy pár, akkor nem tartozik magyarázattal. Bunkó, de nem hordom el sem őt sem a jelenséget minden szarnak, megy tovább az élet. Nektek mi bajotok ezzel ennyire? Miért nem írtok akkor a következő nőnek?
jan. 12. 13:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Hubert_Cumberdale: soha életemben nem akadtam még ki akkor, ha a nő megírta, hogy úgy érzi, nem szeretne tovább velem ismerkedni, mert... [indok].


Ilyenkor azt írom neki, hogy rendben, köszi, hogy megírtad vagy csak simán nem válaszolok rá semmit. Nyilván azért rosszul esik, de legalább megírta, hogy mi a helyzet.

jan. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is az a szép, amikor valaki normálisan elköszön. De baszki, a ghostingnál SOKKAL nagyobb red flag, amikor valaki képtelen azt elviselni.


Csak egy példa... Szép dolog, ha egy férfi előre enged az ajtóban, és talán kicsit faragatlan, ha nem. No de ha én erre válaszul térden rúgom vagy arcon fejelem, akkor értjük, hogy én vagyok az idegbeteg. Vagy kedves dolog, ha valaki átengedi a helyet a buszon az idős nagymamámnak, és faragatlanság, ha nem. De ha én erre válaszul elkezdek valakit lerángatni a székéről, akkor mégiscsak én vagyok az idióta.


Na pontosan ugyanez a helyzet a ghostinggal.

jan. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
67%

#12


Azért teljesen más. A ghostingban modern kommunikáció zajlik, a többinél ez meg se történik.

Ez inkább olyan, mintha élőben beszélnél valakihez aztán egyszer csak nem válaszol. Vagy ismeritek egymást, közönsz neki ő meg megy tovább mintha meg se hallan. Na ezek hasonlítanak. Szerintem undorító, bunkó dolog.

Ezt úgy mondom hogy sose akadtam ki ghostingon, igaz csak egyszer csinálták de akkor írt is végül. Én inkább felfogom hogy nincs olyan értelmiségi és kultúrális szinten hogy képes legyen ezt lekommunikálni majd gyorsan továbblépek. Ilyen ember társasága amúgy se hiányzik.

jan. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
86%

13

Ezt a kérdést egy másik kérdés ihlette, ahol a delikvens nem szállt le az őt ghostingoló nőről.


De akkor maradjunk a példánál, mondjuk egy ember, akit ismerek nem köszön nekem az utcán, mire én követni kezdem, belemászok az arcába, szólongatom stb. Idióta és szánalmas viselkedés lenne.


Mindenki azt gondol a ghostingról, amit akar. Szerintem nem nagy tragédia. Ha nem volt különösebb kapcsolat előtte, akkor én a legkevésbé sem bánom. Ha valakinek sérti az egóját, az is rendben van, csak hagyja békén az illetőt.

jan. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

#14 még jó hogy nem azt írod hogy meg is támadja és megkéseli. xD

Pár ember csak szimplán megmondja hogy ez gáz és nézz magadba. Aztán ők lesznek bunkónak titulálva. Én megértem az ő oldalukat is.

jan. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
79%
Nem támadja meg és nem késeli meg, csak zaklatja. Pont, ahogy a másik kérdésnél szó volt róla. Tökéletes analógia.
jan. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
A 8-as kommentelő egy magát férfinak kiadó nő vagy egy olyan férfi, aki átlagos külsejűnek hiszi magát, de amúgy átlag feletti, eléggé jóképű.
jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Vagy te adod ki magad átlagosnak, miközben mélyen az átkag alatt vagy. :))
jan. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
11.: Az jó, de sok férfi a ne haragudj nem szeretnék ismerkedni után ilyeneket ír, hogy akkor dögölj meg egyedül te kuuuurva :D
jan. 12. 14:44
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

En egyaltalan nem akadok ki, csak sajnos egy oszton folytan pont ettol ahitozom meg jobban a masik utan, pedig tudom, hogy teljesen egyertelmu. Es en azok koze tartozom, akinek sokkan jobban fajna az oszinte magyarazat.

N

jan. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!