Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a ronda nők is töménytelenül válogathatnak a jobbnál jobb pasikból?

Figyelt kérdés

Sokan azt tanácsolják a barátnő nélküli, átlagos külsejű férfiaknak, hogy adják lejjebb a színvonalat nőkben. De minek? Amikor ha megnézem a netes társkeresést, már a kifejezetten ronda nők is irgalmatlanul sok levelet, lájkot, match-et kapnak rengeteg férfitól, köztük kifejezetten jó pasiktól is.

Szinte már teljesen lényegtelen manapság hogy egy nő szép vagy ronda, ugyanolyan kelendő.


febr. 7. 19:52
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
67%

Már nem azért, de a férfiak számára a léc a béka sejhaja alatt van. Már akkor a jobbnál-jobb kategória valaki, ha nem szakadt a gatyája, van foga meg nem rusnyább az ördögnél.


Csajok jóval többet foglalkoznak öltözködéssel, sminkkel, parfümmel.

febr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
47%

11: "Csajok jóval többet foglalkoznak öltözködéssel, sminkkel, parfümmel."

Ez mondjuk teljesen relatív! Rendben, hogy sminkelnek, de jóesetben mégsem kell 2 naponta borotválni az arcukat, hogy utcára mehessenek. (maximum olyan helyeken borotválnak ami az utcán ruhában nem látszik, télen pláne)

febr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszerűen azért mert 1 nőre jut 100 pasi.


"


Hol? Nagyjából annyi nő van, mint pasi.

febr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
59%

Nekem sokan írnak pedig házas vagyok és ez látható faceen, de csak arcképem van fent.

Nem tudom mi lenne ha társkeresőn lennék.

Nem félek hogy egyedül maradok 😌

febr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Igen, töménytelenül válogathatnak - ha a buliban a részeg "jópasit" egy gyors alkalmi szippantásra le akarják kapni. Ha ennél többet akarnak a "jópasitól" ahhoz már külsőben, belső tulajdonságokban, személyiségben kicsit többet kell odatenni.
febr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Jut nekik is pasi.

Sok kiéhezett majom van.

febr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
85%

Manapság a ronda nők is töménytelenül válogathatnak a jobbnál jobb pasikból?


Mutass már nekem egy jobbnál jobb pasit akkor

Mert én szép nőként szökőévente találok egyet…

febr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

"Nekem sokan írnak pedig házas vagyok és ez látható faceen, de csak arcképem van fent.


Nem tudom mi lenne ha társkeresőn lennék.


Nem félek hogy egyedül maradok 😌"



Sokaknak ugy szet van filterezve meg szerkesztve a kepe mesterseges intelligenciaval , hogy azt gondolja a fwrfi szep no .. aztan lapozok 3 at 4 et egy rusnya oregasszony .. a legnagyobb kamusnak meg csak a szerkesztett fotoja van fent es a bolond faxik meg bekajazzak.. fokent felnott tartalmas facebook csopikban latni ezt.. le rugott banyak jatszak ott a fejuket..

febr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
76%

Ja.

Munkahelyemen 20ból 20 ronda pasi.

Suliban 100 fiúból 2 volt helyes.

De jó hogy mi válogathatunk….. Viszont mi nem vagyunk úgy megvadulva hogy beérjük alacsonyabb kategóriával.

febr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
34%
19. Filmsztar es modell kinezeti pasik nem is teremnek minden bokron draga. Anyukad hercegnonek nevelt gondolom.
febr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!