Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a ronda nők is töménytelenül válogathatnak a jobbnál jobb pasikból?

Figyelt kérdés

Sokan azt tanácsolják a barátnő nélküli, átlagos külsejű férfiaknak, hogy adják lejjebb a színvonalat nőkben. De minek? Amikor ha megnézem a netes társkeresést, már a kifejezetten ronda nők is irgalmatlanul sok levelet, lájkot, match-et kapnak rengeteg férfitól, köztük kifejezetten jó pasiktól is.

Szinte már teljesen lényegtelen manapság hogy egy nő szép vagy ronda, ugyanolyan kelendő.


febr. 7. 19:52
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
89%

Ronda nőként az alábbiakból válogathatok:

-csöves

-igénytelen

-agyhalott

-20 vagy annál is több évvel idősebb

-mind egszerre


Rondának lenni mindig is szar volt nőként és férfiként is szerintem.

febr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
21. Az szep! Xd
febr. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

"Rendben, hogy sminkelnek, de jóesetben mégsem kell 2 naponta borotválni az arcukat, hogy utcára mehessenek."


Eva Mendes pont tavaly rakta ki instára, hogy 2 naponta kell szednie az arcáról a szőrt. Engem ez megnyugtatott, mert ha ő sem tudja tartósan leszedni, akkor én sem sírok, hogy az IPL semmit nem segített.


Ha én a kis bajszommal nőként kimegyek az utcára, többen megnéznek. Neked nem kell borotválnod az arcod, növeszthetsz borostát, szakállt.

febr. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
23. Es lehet csovesnek kinezni tole , mert van akinek nem all jol.
febr. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Igen, mert a férfiaknak jóval kevésbé számít a külső, mint a nőknek. Viszont amelyik nő buta vagy elviselhetetlen, az legfeljebb szexre kell a férfiaknak, még ha szép, akkor is.
febr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Szerencse hogy olyan nagyon sok okos intelligens és helyes magas pasi van.

Pick virslik! 😆

febr. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez téves. A tényleg ronda nőkhöz szerintem hozzá se szólnak, de úgy senki. Az átlag körüli nők pedig igen, több figyelmet kapnak. De én mindig azt mondom férfiként sokkal könnyeb a dolog, mert a te kezedben van a kezdeményezés. És higgyétek el nekem, ha emberileg kezeled, sok nő nyitott a dologra. Bár gondolom az utóbbi egy évben 2 nőnél kezdeményeztél összesen, vagy még az se.
febr. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
58%

Kitől kap figyelmet az átlag nő?

Maximum az alekosz féle lúzerektől online

De élőben a kutya le sem szar egy átlag nőt, nem nézik meg, nem szólítják le őket

febr. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Ronda nőként csak megerősíteni tudom a 21-est és a 27-esnek azt a mondatát, hogy hozzánk sem szólnak – köszönni is csak akkor szoktak, ha elkerülhetetlen.

Az a "sok" üzenet és lájk társkeresőn 99%-ban olyan férfiaktól van, akik... hát... nem simán csak rondák, maradjunk annyiban. A maradék 1% lehet, hogy külsőre jó pasi, de a kommunikációja, viselkedése, személyisége szörnyű, a fétiseit akarja kiélni stb.

febr. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Igen igaz szerintem az àtlagos vagy alatti nőnek minden lehetséges.
febr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!