Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az igaz, hogyha valaki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogyha valaki nagyon akar párkapcsolatot annak nem jön össze és, ha elegendi akkor sokkal több esélye lesz találni?

Figyelt kérdés
Mert én úgy érzem, hogy eddig nagyon akartam és sokat ártottam magamnak ezzel. Arra törekszem, hogy ne akarjam annyira.
febr. 8. 11:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%

#10-el egyet érte.


már én is mondtam :)


18 évesen...Akkor jön amikor legkevésbé számítasz rá ...

25 évesen...Akkor jön amikor legkevésbé számítasz rá ...

40 évesen...Akkor jön amikor legkevésbé számítasz rá ...


70 évesen... Itt nyugszik Nagy Béla! Akinek mindig azt mondták, hogy "Akkor jön amikor legkevésbé számítasz rá ..." hát van ami tényleg akkor jött.

febr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11


Bírom a fekete humorodat. 😅😅

febr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
45%

Nem nem igaz. Valóban egy bizonyos fokig fontos az ember mentalitása. De pl. nekem akkor lett életem első (és valószínűleg utolsü) csaja, amikor a legrosszabb állapotban voltam. Abban az évben meghalt egy hozzám nagyon közel álló rokonom, utálta az egyetemet, semmihez sem volt kedvem stb. Mégis összejött velem és hirtelen nagyon erős változást hozott az letembe.

Aztán pont a covid időszak előtt szakítottunk, a covid alatt ugye nem nagyon volt lehetőség ismerkedni, utána pedig úgy voltam, hogy lazábbra vettem a dolgot és egy csomó faßságot csináltam, benne voltam minde nmarhaságba. Valahogy akkor 1 évig (2021) egy csomó abszurd dolog összejött, érdekeltem sok csajt, valahogy ment minden. De lehet csak szerencse volt az egész, meg a bezártság utáni hirtelen felszabadulás váltotta ki a dolgot. Komoly kapcsolatom nem lett, aztán elengedtem a dolgot. Több éve már abszolút nem foglalkozok a nőkkel, nem is beszéltem ismerkedés céljából egyel sem és engem sem keresett senki. Évek óta abszolút észrevehetetlen vagyok a csajoknak, pedig azért ez eddig ritka volt. Mindig volt egy-két lány akiknek valamilyen szinten tetszettem, csak általában én volt vagy béna ahhoz hogy kezdeményezzek vagy csak nekem nem voltak szimpatikusak. De most már ez sincs meg. Szóval nincs igazából jó taktika. Talán az az egy, hogy nézzél ki minél jobban (a másik nem számára) és legyél is látható helyen, kvázi tedd ki magad a kirakatba. Aki szeret pofázni, szerepelni, a középpontban lenni és még mellé jól is néz ki, annak nyert ügye van. Persze ekkor is kell a szerencse, de az esélyek jóval jobbak, mintha magadba forduló kevésbé attraktív külsejű egyén vagy.

febr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!