Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn ilyen nőről mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn ilyen nőről mi lenne a véleményed?

Figyelt kérdés

A képein jól néz ki, ott nagyon jó csajnak látszik. A helyesírása tragédia, úgy kell kitalálni mit akarhat írni. Amikor telefonos beszélgetésre kerül sor az első kérdése van-e autóm. Mondom nincs. Erre Ő: Azért egy férfinak kell, hogy legyen autója. Mi a fiammal rendszeresen járunk nyaralni, erről nem akarunk lemondani.

Második kérdése van-e saját lakásom. Később elmondja,hogy le van százalékolva, és már soha többet nem akar dolgozni. Az ezelőtti párja főorvos volt, de csak a jólét, luxus miatt volt vele és undorodott tőle. De a luxusról nem akar már lemondani, mert megszokta.

Nekem annyira visszataszító volt, ahogy ezeket előadta,hogy arra gondoltam ha esetleg hív, akkor fel sem veszem Neki a telefont. De valószínűleg nem is fog hívni, hogy nyíltan bevallottam, hogy még autóm sincs, nem vagyok gazdag. Ti ilyenre, hogy reagálnátok?


febr. 8. 16:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Fel se hívtam volna a helyesírása és a gyerek után. Ha nem külföldi, aki idegen nyelvként tanulta a magyart vagy nem diszlexiás, akkor csak azt gondolnám ebből, hogy igénytelen.
febr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Én nő vagyok úgyhogy bocsi, hogy beleszólok. Elég erősen olyan pasit akar aki eltartja. Ha ő maga mondja nem akar dolgozni nem is fog. Szóval ha nem akarsz a házi bankja lenni tiltsd le.
febr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%

Erre komolyan ki kellett írnod egy kérdést?

Egy nagyon jól kinéző anyuka, akinek büdös a munka, autó és lakás elvárása van, és explicite kimondja, hogy a férfinak kell eltartania?


Szerinted mi a jó büdös francért hívna ez a gold digger téged, csóri csávót?

febr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
64%

Hát ezzel én is így vagyok.

Megszoktam egy szintet és nem adom lejjebb.

Csak nekem van otthoni munkám így remélem nem leszek ilyen helyzetben soha hogy leszázalékoljanak.

Évi 1 nyaralás, 1 wellness amit megszoktam, van 2 autóm , otthonom.

A férjem jól keres. Nem hiszem hogy ha válnánk, találnék még egy olyat aki tudja az ő szintjét hozni.

Szerintem inkább egyedül maradnék.

Úgyis csak a szexre hajt a legtöbb, játékszert meg tudok venni.

febr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Te miert foglalkozol butakkal?

Nalam alap hogy tudjon fogalmazni normalisan.

febr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%

"Te miert foglalkozol butakkal?"


Ott a válasz, nagyon jó csaj, nagyon jól néz ki.

febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég nagy hülye vagy akkor tartod vele a kapcsolatot :D Nyilvánvaló, hogy azonnal kuka, húzzon le mást.
febr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy nem egymást keressük.
febr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
51%

Sztem mondanám neki,h persze van autó,lakás minden (amúgy tényleg van,és nem is rossz autó,meg a lakás is jó környéken van).

De inkább elmennék egy autókereskedőhöz, kölcsönkérnék tőle pár1000ért egy 25 éves suzuki swift-et, abba beültetném, majd elvinném a Havanna lakótelepre,h és mondanám,h itt a lakásom. 😄

febr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
kombi zsigulim van és teli van festőlétrával, te már nem férsz bele, tipli van babám :D
febr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!