Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn ilyen nőről mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn ilyen nőről mi lenne a véleményed?

Figyelt kérdés

A képein jól néz ki, ott nagyon jó csajnak látszik. A helyesírása tragédia, úgy kell kitalálni mit akarhat írni. Amikor telefonos beszélgetésre kerül sor az első kérdése van-e autóm. Mondom nincs. Erre Ő: Azért egy férfinak kell, hogy legyen autója. Mi a fiammal rendszeresen járunk nyaralni, erről nem akarunk lemondani.

Második kérdése van-e saját lakásom. Később elmondja,hogy le van százalékolva, és már soha többet nem akar dolgozni. Az ezelőtti párja főorvos volt, de csak a jólét, luxus miatt volt vele és undorodott tőle. De a luxusról nem akar már lemondani, mert megszokta.

Nekem annyira visszataszító volt, ahogy ezeket előadta,hogy arra gondoltam ha esetleg hív, akkor fel sem veszem Neki a telefont. De valószínűleg nem is fog hívni, hogy nyíltan bevallottam, hogy még autóm sincs, nem vagyok gazdag. Ti ilyenre, hogy reagálnátok?


febr. 8. 16:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Off 9-es ez gonosz, de nagyon nevettem, mert elképzeltem:D 2#
febr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
9 vagyok, valszeg amúgy gyakorlatban nem venném erre a fáradtságot, de így elméletben valóban vicces volt elképzelni a szituációt. 😎
febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
Ameddig nem hobbi fotós, minden okés! Ki nem Állhatom őket!!
febr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
53%
Hat a gyereknél nálam alapból kuka szal...
febr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
67%

1,

Ha a helyesírása nem azért tragédia, mert ahogy fentebb is írták:külföldi vagy diszlekxiás. Akkor el sem jutottunk volna a telefon beszélgetésig.

2,

Ezeknél a kérdéseknél és a magyarázatai után simán megmondom,ahogy előttem is írták: Nem egymást keressük. Többet ne beszéljünk. Vissz hall.


A véleményem meg az lenne, hogy még aranyásónak is buta.

febr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
De még büszke is rá
febr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
60%

A pasikat nem érdeklia nők anyagi helyzete, á, nem!

Csak a nők pénzéhesek.

A válaszokból nem úgy tűnik.

febr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
59%
17, általában nem érdekli őket, de az anyagi helyzet és a "nem akar soha dolgozni, de a luxusról nem akar lemondani" közt azért van különbség. Vérszívókat kevesen akarnak.
febr. 9. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
75%

Bomba nőt akarnak gyerek ( számukra probléma) nélkül.

De keressen is jól, legyen önálló, ne akarjon támaszkodni.

Konkrétan csak b.ni akarnak a pasik. Erről szól az egész.

febr. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
68%
19: Ha a lekölyközött nö elég távol van a főnyereménytől. EZ egy teljesen hétköznapi krva amiből 12 egytucat.
febr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!