Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn ilyen nőről mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn ilyen nőről mi lenne a véleményed?

Figyelt kérdés

A képein jól néz ki, ott nagyon jó csajnak látszik. A helyesírása tragédia, úgy kell kitalálni mit akarhat írni. Amikor telefonos beszélgetésre kerül sor az első kérdése van-e autóm. Mondom nincs. Erre Ő: Azért egy férfinak kell, hogy legyen autója. Mi a fiammal rendszeresen járunk nyaralni, erről nem akarunk lemondani.

Második kérdése van-e saját lakásom. Később elmondja,hogy le van százalékolva, és már soha többet nem akar dolgozni. Az ezelőtti párja főorvos volt, de csak a jólét, luxus miatt volt vele és undorodott tőle. De a luxusról nem akar már lemondani, mert megszokta.

Nekem annyira visszataszító volt, ahogy ezeket előadta,hogy arra gondoltam ha esetleg hív, akkor fel sem veszem Neki a telefont. De valószínűleg nem is fog hívni, hogy nyíltan bevallottam, hogy még autóm sincs, nem vagyok gazdag. Ti ilyenre, hogy reagálnátok?


febr. 8. 16:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
42%

Csak ti vagytok ilyen töketlenek!

Anyámat is egy gyerekkel vette feleségül apám.

Tesóm nagymamáját meg 5 gyerekkel a nagypapa .

Csak most vannak ilyen rettegő felelőtlen balfacok akik be vannak csokizva kb mindentől.

Lehetsz még te is elvált , akár 1-2 gyerekkel is, majd a nők biztos azt mondják hogy “na neeeeeeeee”, mert nem kell a probléma.

febr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
64%
Fizesd a dolgait, és kerülgesd másnak a fattyát egy életen át, miközben hallgathatod a: ne szóljá hozzám, nem vagy az apám szöveget. Az igazi aja meg még beléd is áll ha valami majd nem tetszik neki. Ez nem tökösség kérdése, hanem józanész. Nyilván bizonyos kor felett nehéz gyerektelent találni , de nem lehetetlen és akinek van esze erre törekszik.
febr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
És ez a nő ki is mondta,hogy nem akarják kihagyni a luxus nyaralásokat. Neki ehez olyan pasi kell akinek van autója. Dolgozni sem akar, mert ő szép. Tartsa el a pasi.
febr. 9. 12:55
 24/25 anonim ***** válasza:
62%

Ki is mondta hogy nem akarják kihagyni a luxus nyaralásokat?

Akkor örülj neki hogy az elején megmondja hogy kit és mit keres.

Ha neked ez nem tetszik, keresel mást és ő is.

Sok olyan pasi van aki mindezt meg tudja adni és sok olyan is aki nem.

Ez valami elit társkereső lehet, én pl diplomásnál alább nem adnám. Pasikban is van aki csak diplomással áll szóba.

Vannak igények, a tiétek nem egyezik.

febr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
52%
21: Senkit se érdekel a nyomorod, csak az alja vesz el pulyás asszonyt, azért mert máshogy nem jut pinához...
febr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!