Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban a nők már inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a nők már inkább vannak egyedül és nem is akarnak párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Panaszkodnak a férfiak hogy jóval több a férfi, meg férfitöbblet stb. valószínűleg szerintem nincs férfitöbblet csak a nők jóval nagyobb része láthatatlanok a férfiak előtt mert így jól elvannak egyedül.

Új munkahelyre mentem a közigazgatásba. Hatalmas meglepetésemre rengeteg csinos fiatal csinos szingli nő volt és mikor kérdezgettem őket, szinte mind azt mondta.. áh nincsen normális pasi inkább egyedül van, jó egyedül nem ismerkedik, minek kapcsolatban stb.


febr. 27. 07:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
87%

Miért probléma az, ha valaki inkább van egyedül, mint olyan valakivel aki nem felel meg az elvárásainak?


Mielőtt bárki támadna azzal, hogy "elvárások" vannak, annak a személynek mondanám, hogy aki nem teljesen igénytelen saját magára nézve nem mindegy neki, hogy kivel alakít ki bizalmas intim kapcsolatot.



Nekem is van igényem arra, hogy ne akarjak bármelyik nővel lefeküdni vagy kapcsolatot kialakítani és ez most attól független, hogy kinél lenne vagy épp nem lenne esélyem.


Így szerintem ez egyáltalán nem egy fura dolog amiről írsz, hanem alap.

febr. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
41%
A nők.. mindenki más senki nem egyforma.
febr. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
77%
Hányszor akarod még lényegében ugyanezt megkérdezni? Nagyon uncsik már a fiatal, csinos kolléganőid...
febr. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
89%
Én is gondolkodtam azon, hogy ha megözvegyülnék, akkor akarnék-e magamnak alkalmi kapcsolatokon kívül mást, és arra jutottam, hogy nem. Hatalmas szerencsém van férjemmel, gyajorlatilag nulla a lehetőség arra, hogy még egyszer ilyen embert találjak, szóval inkább lennék egyedül.
febr. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
95%

Hát én is inkább vagyok egyedül, mint egy rossz/ toxikus kapcsolatban. Nekem ez tök egyértelmű. :)

(F)

febr. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
87%
Van, aki inkább egyedül hal meg annyit csalódott már és van olyan, aki most szingli, de ha akad olyan akivel kölcsönösen szeretik egymást, vonzódnak egymáshoz elkezdenek járni. Nem minden nő/férfi keresi mindenáron a szerelmet, párkapcsolatot. Vannak egy páran, de szerintem jóval több, aki nem erőlteti a dolgokat.
febr. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
81%

Persze hogy vannak elvárásaik. A kérdezőnek is vannak.

Lehetnek egy nőnek elvárásai.

Ha egy kapcsolatban rosszabbul érzem magam mint egyedül, akkor minek az a kapcsolat?

35 évesen ismertem meg a férjem és most már tudom hogy egyik exemmel sem lehetett volna családot alapítani.

Ronda, tanulatlan, sz@revő ,kis farkú férfi sok van és időnként képesek kapcsolatot színlelni szex reményében.

febr. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
77%

4es!

Én is pont így érzek.

Soha nem találnék másik olyan embert mint a férjem, és nem adnám alább.

febr. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
66%
Én biztos.
febr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
77%

Felépítettünk a férjemmel két házat. Nem tudnám elképzelni hogy utána idejönne egy vadidegen és beleüljön a készbe.

Nem találnék még egy olyan törekvő embert mint a férjem.

Biztos hogy van, de azok már mind elkeltek.

febr. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!