Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj van velem ?

Figyelt kérdés
Eddig mind csak komoly kapcsolataim voltak. Mindent bele adtam ,soha meg nem csaltam senkit. Ha szeretek akkor igazán szeretek és másra rá sem nézek csak ő a fontos. Mégis nekem okoztak fájdalmat ,én lettem elhagyva,én érzem magam hibásnak ,hogy velem van a baj ,pedig ugyebár kettőn áll a vásár. Olyan szinten okoztak fájdalmat ,hogy érzem nem kell más férfi az életemben. Egyszerűen félek. Szeretni fogok ,mindent bele adok és megint fájdalmat fognak okozni. Tudom ,hogy jó szeretni ,de nagyobb a félelem bennem. Jelenleg egyedül vagyok ,jól érzem így magam ,de néha rám tör az az érzés ,hogy mégis jó lenne valakihez este bújni ,megosztani mi történt aznap,fontos lenni valakinek. De ugyanakkor ott van a félelem ,hogy megint szenvedni fogok. De attól is félek ,hogy egyedül maradok.
márc. 1. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez az az eset, amikor semmi se jó. Ne aggódj, a nők nagy része hasonlóan van ezzel.
márc. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell félni, hanem jobban kell szűrni és nem olyan hamar beleugrani egy kapcsolatba.
márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak nyugi, rengeteg normális pasi van kitartás és ne add fel !
márc. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!