Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők! Ti mit adtok ezekért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Ti mit adtok ezekért?


márc. 3. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Magamat, aztán vagy tetszik a másiknak, vagy nem, mint ahogy én is azt keresem, aki magától ilyen és nem hatalmas erőfeszítés neki viccesnek meg normálisnak lennie. Ez nem teljesítmény. Az ideális partnernek pont ugyanazt adom, amit ő nekem.
márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Semmit. Az a lényege a párkeresésnek, hogy ami alapból vagy, az kelljen a másiknak.


Felsorolhatsz 5 dolgot, amit szerinted "adsz", de lehet aki szerelmes lesz beléd, annak ez az 5 dolog semleges, és 5 olyan dologba szeret bele, amire nem gondoltál, hogy "adod".

márc. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Shreki jól csúszik a sör?
márc. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

Mivel nem neked adjuk, hanem a megfelelő személynek, ezért neked ehhez semmi közöd.

A párkapcsolat kettő ember magánügye. Te foglalkozz magaddal, meg hogy te mit tudsz adni.

márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#1

Olvastad a kommenteket?


#2

Igen, de nem ez volt a kérdés.


#3

?


#4

Szóval semmit. Értem.

márc. 3. 23:29
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

"Igen, de nem ez volt a kérdés."


De. Mert az emberek nem "adnak cserébe". Ha "adok cserébe", az azt jelenti, hogy valamiért eljátszok/teljesítek valamit, ami nem én vagyok, és amúgy nem tenném meg.


Értelmezned kell, amit leírtam a 2-esben, különben ott fogsz ragadni, ahol most vagy.

márc. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5# A kommentekre reagáltam, csak értelmezned kéne tudni. :)
márc. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#6

Értem és igaz is, de nem az volt a kérdés. A 6-osban leírtak viszont teljesen mások.


#7

Akkor értelmezd és utána válaszolj.

márc. 4. 14:02
 9/14 anonim ***** válasza:

8, nem veszed észre, hogy ez a válasz a kérdésedre.


Senki nem ad semmit. A másik ember választ téged. Ő dönti el, mit tudsz adni.

márc. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9# Jaj, ezt ő nem tudja felfogni, nem látod? Írjunk inkább számára is emészthető válaszokat, amiket ért.


Szóval kérdező, én a gombás, használt vaginámat adom. Ezt gondolom elfogadod válaszként.

márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!