Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felednád ts is ezek után?

Figyelt kérdés

27 éves srác vagyok nem volt barátnőm soha. Utóbb 2 évbe már feladtam, nem is próbálkozom, meg már annyira nem zavar, mint 20 éves korom körül.

Te is feladnád ha ennyi idős korodra semmi sikered, semmi tapasztalatod nem lenne? Sokan már tiniként tök sikeresek.


márc. 10. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Tiniként senki se sikeres, csak tapasztalatot szerez.
márc. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%

27 évesen még fiatal vagy.


60 évesen viszont feladhatod.


Addig fejleszd magad, beszélgess csajokkal. Ha sokat ismerkedsz, és tapasztalatokat szerzel, előbb-utóbb sikered lesz.

márc. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Inkább elmennék pszichológushoz.
márc. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Csak ne az elérhetetlen után fuss. A 3-as tanácsát meg felejtsd el!!
márc. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

Na, igen. Talán ez a XXI. század családalapításának technikája.


Szerintem még 67 évesen se add fel a reményt! (Szabadidő partnerem még mindig imád bulizni.)


Elhiszem, hogy nagyon szorít a Földi idő. De csak úgy tűnik, mintha elkéstél volna...

márc. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Menj pszichológushoz, különben tényleg feladhatod, mert ha eddig nem tudtál fejlődni magadtól, már nem is fogsz.
márc. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%

Akkor is leírom az igazságot. Ha kell újra és újra. Gusztustalanok vagytok hogy azt mondjátok neki, menjen pszichológushoz!! Nem kell oda mennie. Csak azt kell megértenie egyes nőnek nem nevezhető nőstények bár szépek elvárásaik magasak: gazdagság és izom.


Ha a kérdező ezzel nem rendelkezik akkor olyan nőt keressen aki kedves, rendes, okos. Keressen olyat akinek esze is van nem csak D kosara. Ha olyat fog találni akkor talál egy nőt. Olyat akinek ő is kellhet!

márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
Aki 27 evesen sem tud egu ertelmes kapcsolatot kialakitani, annak minimum egy pszichologusra van szuksege. Nem, nem csajozni tanit meg, hanem segit es megtanit felnoni, felnott emberkent elni es viselkedni. Onnantol lesz majd meg a szukseges skillseted a csajozashoz. De csinalhatod azt is, amit itt a szinten no nelkul maradt szerencsetlenek javasolnak, akkor pont az lesz az eredmenyed, mint neki. 40 evesen sem lattak pinat. Tied a dontes, hogy melyik utat akarod jarni.
márc. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Egy pszichológus nem ér semmit! Beszélgess nőkkel!
márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
19%

29 F vagyok én fel adtam az exem után nem kellek egy nőnek sem 0 párba állás az elmúlt 7 hónapban.


Ronda vagyok el kel fogadnom te is fogadd el nincs mit tenni.

márc. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!