Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nagy elvárás ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nagy elvárás ez a leendő barátnőmtől?

Figyelt kérdés

Elég jól keresek és egyszerűen beleuntam abba, hogy a "csóró" csajok rajtam akarnak felmászni és kvázi velem akarnak minden nagyobb kiadást fizettetni, mert nekik nem telik rá.


Volt egy barátnőm aki hasonlóan keresett mint én, ott nem is volt ilyen gond. Vele szétmentünk, mert emberileg nem egymást kerestük. Azóta egyszerűen ismét ott tartok, hogy csak ilyen jelentősen alacsonyabb keresetű nők kerülnek az utamba, akiktől félek, hogy olyanok mint az előző 3 ilyen csaj.


Hol lehet normális egzisztenciával rendelkező nőket találni? A normális egzisztencia alatt az alábbiakat értem: önállóan él, autója van, legalább 450e forintot keres. Vidéki vagyok és itt elég nehéz ilyen attribútumokkal párt találni.


29F


márc. 11. 08:52
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
74%

Ne légy te abban biztos, hogy egy nőnek nem megalázó.

Tudnia kell irányítani a saját és közös dolgaitokat érintően, hogy ne legyen neked kiszolgáltatva.


Ha már ennyire szálazol, tudnod kell, hogy ha a feleség otthon marad kb 10 évig a gyerekekkel, akkor ő biztosítja a családi hátteret, az ő háztartási és szervező, gyereknevelő munkája is a közöshöz hozzáadott, pénzben konkrétan kifejezhető érték.

Ha válásra kerül sor, akkor a bíróság ezt meg is teszi.


Gondolok itt arra is, hogy ez bizony összeköltözködéskor is érvényes.


Ezért van az, hogy a bíróság azt mondja: mindegy, ki mennyit keres, az megy a közösbe.

Kivéve a hozott különvagyon és az örökség..

márc. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

9 - Diplomám van, nem fogok egy szalagmunkással vagy eladóval leállni, nem az én szintem.

Rendszeresen edzek, a BMI-m kb tökéletes.

Jól keresek és nem gazdag nőt akarok, hanem olyat aki vitte is valamire. Ennek pedig az indexe egy olyan fizetés, amiből megtud élni az élet mindenféle kiadásaival együtt.

márc. 11. 09:11
 13/30 anonim ***** válasza:
82%
Próbáld meg a tarsatkeresek pont hu oldalt, és a szűrésnél állítsd be, hogy magas vagy, sportos vagy, diplomás vagy, okos vagy, jó állásod van, és nincs más dolgod, mint kiválasztani a legszebbek és leggazdagabbak metszetéből valakit.
márc. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
53%

"Ők is ezt nézik és sikerül is nekik."

Ja, csak nem veszed eszre, hogy a nok tobbsege alulfizetet szakmaban dolgozik, es videken sokkal nagyobb az elteres a fizetesekben, mint egy nagyvarosban. Ha tippelnem kene, a veled ugyanolyan koru nok, akik kb 60000-en vannak, abhol talan 600 keresi meg azt osszeget, amit elvarsz. Es abbol is legalabb 590 valamelyik nagyvarosban el. Hat akkor sok sikert, hoyy megtalald, amelyik neked megfelelne es szabad is.

márc. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

11 - Nem szeretnék házasodni, köszi! Pontosan ezek miatt a dolgok miatt amiket te említettél.


CSOKhuszár se vagyok, nem akarok 3 gyereket, szóval nem kell otthon lenni 10 évig.

márc. 11. 09:16
 16/30 anonim ***** válasza:
77%
Volt már párszor...
márc. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

14 - Olyat kell tanulni ami nem alulfizetett. Én se véletlenül nem mentem rendőrnek vagy ilyesminek. Tudtam, hogy örökre csóró lennék.


A matekod komoly. 400-450e forint az nem egy magas kereset (kb. ha kényelmesen akarsz élni, akkor ez a beugró), csúnya lenne ha 60e emberből 600nak sikerülne csak ennyit keresni.

márc. 11. 09:20
 18/30 anonim ***** válasza:
79%

"Volt egy barátnőm aki hasonlóan keresett mint én, ott nem is volt ilyen gond. Vele szétmentünk, mert emberileg nem egymást kerestük. Azóta egyszerűen ismét ott tartok, hogy csak ilyen jelentősen alacsonyabb keresetű nők kerülnek az utamba, akiktől félek, hogy olyanok mint az előző 3 ilyen csaj."


Szerintem észre kéne venni, hogy nem mindegyik csóró csaj rajtad akarna felkapaszkodni, nem gondolnád úgy ha szerelmesek lennétek egymásba. Te magad segítenél rajta. Azt is figyelembe kéne venned, hogy nem minden a pénz, diploma.

Tapasztaltad, hogy hiába voltatok egy szinten az exszel mégse jött össze. Azért, mert mint írtam nem minden az egyforma/hasonló egzisztencia, intelligencia szint.


Kaptál egy leckét az élettől és még nem változtatsz a mentálitásodon, nem abból indulsz ki, hogy lehúzott a csóró ex addig mindig csóró csajok kerülnek az utadba hiszen egyenesen félsz tőlük és ítélkezzel az összes fölött a múltbeli hibád miatt.

márc. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
70%

Nem gondolom nagy elvárásnak, de biztos, hogy a keresgélésben van vmi bibi, ha nem sikerült találnod. Főleg azért, mert ha átlag felett keresel. akkor csak olyan munkakörben vagy, ahol ezt meg lehet tenni, és akkor meg lehet munka kapcsán, börzéken keresni, kiv. ha tipikus férfias munka, amit testfelépítés miatt nem végezhet nő, ha meg vmelyik megpróbálja, ki van cikizve.


Társkeresőn amúgy lehet 1-2 dologgal ezeket szűrni, vagyis legalább nagyobb eséllyel nem futsz bele olyanba, aki a felét nem keresi meg a tiednek... pl. hogy berakod szűrőnek a diplomát, alaposan megnézed a képeiket (hol készültek, van-e köztük utazós, milyen a ruhájuk - főleg ha nem instás típus, akkor azért valszeg nem ilyen magát eltartatós jelleg)... nemcsak úgy húzol, hogy jó, a kukim felállt rá, akkor swipe right. Meg hogy nem egyetemista korú csajokat húzol jobbra.

márc. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy nem minden csóró csaj akar rajtad felkapaszkodni. Én pl 270 et kerestek munka+csaladi+gyerektartással.

Igaz hogy saját lakasban élünk de még félre is rakok belőle. Már ott tartunk hogy a lakást teljesen felújítottam. Szoktunk programozni a gyerekkel, nyaralni.

18 évesen elmenekültem otthonról és a gimit örültem hogy be tudtam fejezni. Nincs se jogsim se kocsim, de nem is baj szeretünk sétálni. Egy szar kapcsolatba kerültem ahol becsúszott egy gyerek és végül egyedül maradtunk. Majd anyám bűntudatból vett nekünk egy házat ami lakhatatlan volt. 21 évesen pár hónapos babával leköltöztem és szép lassan felújítottam. "Lakhatatlan nsgyon vsúnya, penészes, ronda fürdővel és konyhával, víz fűtés volt"

Annak ellenére hogy "csóró vagyok" fizetés alapján szépen öltözök, igényes vagyok, a gyerekem szintén.

Soha senki hátán nem akartam felmászni. Pedig nem keresek sokat. Nem minden nő ilyen.

márc. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!