Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nagy elvárás ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nagy elvárás ez a leendő barátnőmtől?

Figyelt kérdés

Elég jól keresek és egyszerűen beleuntam abba, hogy a "csóró" csajok rajtam akarnak felmászni és kvázi velem akarnak minden nagyobb kiadást fizettetni, mert nekik nem telik rá.


Volt egy barátnőm aki hasonlóan keresett mint én, ott nem is volt ilyen gond. Vele szétmentünk, mert emberileg nem egymást kerestük. Azóta egyszerűen ismét ott tartok, hogy csak ilyen jelentősen alacsonyabb keresetű nők kerülnek az utamba, akiktől félek, hogy olyanok mint az előző 3 ilyen csaj.


Hol lehet normális egzisztenciával rendelkező nőket találni? A normális egzisztencia alatt az alábbiakat értem: önállóan él, autója van, legalább 450e forintot keres. Vidéki vagyok és itt elég nehéz ilyen attribútumokkal párt találni.


29F


márc. 11. 08:52
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
33%

Vonzás törvénye, olvass utána.


Bár leírom nagyvonalúan és nagyvonalakban miről is van szó.


Amitől a legjobban félsz azt vonzod be hiszen a tudatalattidban benne van, hogy nem akarod őket, nem akarsz ismét pórul járni.


Amit a legjobban akarsz azt pedig kergeted, nem jelen időben van a gondolataid között, hogy "én együtt vagyok hozzám illő csajokkal" hanem "együtt leszek hozzám való nőkkel".


Igazából te magad se hiszed el, hogy sikeres leszel pontosan a negatív gondolkodás miatt. Miszerint utadba kerülnek a "csóró, lehúzós" lányok.


Persze azt is elfelejted, hogy a hozzád passzoló nőneműek szintén kihasználhatnak téged csak más téren, vagy anyagilag szintén.


El vagy tájékozódva nagyon.

márc. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
76%
19. vagyok... ja, most látom, afölött elsiklottam, hogy vidék. Ott kisebb eséllyel találsz olyat férfiban is, aki hozza ezt a szintet, ez a mai magyar munkaerőpiaci valóság, ez nem a helyi emberek munkamoráljára és intelligenciájára való szegénységi bizonyítvány sajnos. Hacsak nem vagy hajlandó többet is utazni.
márc. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem teljesen okes az elvárás. Én ugyan budapesti vagyok, de megkeresem ezt az összeget, autom viszont nincs, illetve jogsim sem, mert jól működik a tömegközlekedés. Szóval akkor ez alapján nálad nem lenne lehetőségem.


25N

márc. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
80%

"Rendszeresen edzek, a BMI-m kb tökéletes."


Ez olyan semmilyen info.

márc. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem mész nyaralni, attól én még megyek, de az nem kapcsolat, ahol külön lógunk.
márc. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
71%

Anno elittárson keresgéltem és ott összefutottam nagyon szimpi csajokkal akik megütötték az általad említett szintet.

Az egyikkel a nagy távolság miatt csak üzenet váltások voltak, a másikkal majdnem lett randi, csak volt egy csúnya félreértés mert azt hittem lekoptatott miközben semmi ilyen nem történt.

Szóval léteznek.

márc. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Köszi a sok segítséget és értelmes kommentet.


Folytatom a keresést az ideális pár reményében. Nem adom le a szintet, arra úgyis ráfázok, így vagy úgy...


A mottóm: "Azt várom el, amit én is adni tudok"

márc. 11. 14:57
 28/30 anonim ***** válasza:
78%
Ezzel semmi baj, csak 20 év múlva ne az legyen, hogy itt sírsz, mert lehetett volna egy csomó jó kapcsolatod, csak a másiknak nem volt kocsija.
márc. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem mérvadó fizetés alapján szelektálni, simán lehet hogy keres 500ezer felett, aztán meg elveri az egészet kozmetikumokra, ruhára meg mikor mire. Inkább azt nézd, milyen az élethez való hozzáállása. Már egyetlen beszélgetésből sok minden kiderülhet. Egyedül él, segítség nélkül? Mi a foglalkozása? Akar -e még tanulni, képezni magát? Voltak -e korábban komoly kapcsolatai ahol összeköltözés is volt? Szeret utazni? Ha igen merre volt és kivel? Ne is nyiss pénzcsapot senkinek egészen addig, amíg nem közösen terveztek jövőt és nem tesztek bele mindketten ugyanannyit a lehetőségeitekhez mérten.
márc. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
62%

A saját köreidben hogy-hogy nem találsz ilyen párt? Az emberek mindig hozzájuk hasonlóakkal vannak körülvéve, hiszen a legtöbb ismerősük az egyetemekről és a munkahelyekről vannak, ahol azért nagyjából hasonló az egzisztencia.

Gyanítom az érdeklődési köröd és a hobbijaid is hasonló embereket vonzanak, szóval teljesen értetlenül állok a kérdésed előtt, hogy még 450-et sem keresnek meg a nők körülötted.

márc. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!